Skocz do zawartości

Mój 5 z kolei motocykl- POMOCY nie typowa sprawa...


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem przydaje się opinia innych jeszcze bardziej doświadczonych, ja rodzaj i model motocykla mam jaki bym chciał mieć tylko nie mam tyle pieniędzy. Co do oklejenia fazera najlepiej będą wiedzieć Ci którzy je mają lub mieli pytania odemnie nie są rzucane od tak sobie.

Edytowane przez Kass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W piątek umówiłem się do gościa cena prawie dogadany dlatego prawie bo przedemną jakis drugi się umówił i jak tamten by nie przyjechał to ja bym pojechał a on przyjechał po motor i kupił:P, to nic wczoraj byłem z innym umuwiony co do ceny i godziny oględzin a facet mi 2 godz przed moim wyjazdem dzwoni że nie mam po co jechać bo przyjechał kupiec i dał więcej sprzedał... szukam dalej :P narazie mam pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stało się:) Dozbierałem trochę pieniędzy i wczoraj stałem się posiadaczem Kawasaki ZRX 1100 z 99r :) bardzo wygodny, fajnie się prowadzi o dziwo lekko myślałem że będzie ciężej no i moc galanta. Jak porobię zdjęcia to wrzucę :).

W ogule to było tak że oglądałem się za fazerami ale wpadł mi w oko zrx potem chwila ciszy i wpadłem na pewną aukcję z fazerem z 2002r i nie dużą ceną w siedlcach koło warszawy zadzwoniłem facet powiedział że nic nie ma do roboty tylko spawnąć z jednej strony owiewkę i prysnąć... za to zawieszenie i silnik perfekt. Zajechałem 350km wyjechałem o godzinie 12.00 dojechałem o 18 nie miałem innej możliwość straszne korki... zajechałem na miejscie. Idę z daleka rewelacja myślę fajnie:) dochodzę a tu:

-sklejona na izolację dźwignia od hamulca

-skrzywiona podnóżka

-krzywa kierownica

-krzywe uchwyty od stelaża kufra

-wgniecony i poobijany bak

-krzywo zamontowana czasza

-motor kopcił po przegazowaniu że nic z tyłu nie było widać....

Myślałem że zabiję gościa... okazał się handlarzem w dodatku miał działalność naprawa itp motocykli.

http://allegro.pl/yamaha-fzs-600-fazer-rok-2002-i1662331073.html

 

Wszedłem w internet i zobaczyłem że jadąc z powrotem przez warszawę można obejrzeć zrx zadzwoniłem do gościa i się umówiliśmy i wszytsko poszło rewelacja łącznie z motorem:)

 

Facet od którego kupiłem kawe był motocyklistą i każdemu życze trafić na tak uczciwego człowieka jakim on się okazał, nie ma to jak kupić motocykl od normalnego motocyklisty który wszystko powie bez kręcenia i dokładania.

 

Z jednej strony byłem strasznie wk.... że facet od fazera mnie przerobił idiota, a z drugiej że dobrze że nie fazer był do d... i wyszło tak że trafiłem na zrx.

Edytowane przez Kass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Facet od którego kupiłem kawe był motocyklistą i każdemu życze trafić na tak uczciwego człowieka jakim on się okazał, nie ma to jak kupić motocykl od normalnego motocyklisty który wszystko powie bez kręcenia i dokładania.

 

Z jednej strony byłem strasznie wk.... że facet od fazera mnie przerobił idiota, a z drugiej że dobrze że nie fazer był do d... i wyszło tak że trafiłem na zrx.

 

Jeśli we na koniec września powtórzysz to samo to znaczy, że faktycznie dobrze trafiłeś :wink: ,

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest przypadkiem motocykl forumowego DZIADa?

Jeśli tak to gratuluję zakupy per WISIENKI :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...