Skocz do zawartości

Serwisowka do charta 210 i 211


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekawy czy można wogle gdzieś dostać Charta 211, odlewane koła, inny kształt zbiornika - super motorower. Z chęcią bym takiego sobie sprawił.

 

Był czas, że rozglądałem się za tym - ale poza opisem i wzmiankami tu i ówdzie nie znalazłem nawet jednego zdjęcia, nie wspominając nawet o zobaczeniu tego cuda na żywo, czy natrafieniu na wspomniane części. Kiedyś nawet temat tu na 4um założyłem o tym :D

Masz może jakieś fotki charta 211??

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - a jednak istanil :-)

Mialem kiedys mozliwosk kupienia tych slawetnych kol (nawet mialem ja w lapce :-) )

Tyle tylko ze mi je taki koles z przed nosa sprzatnal :D

 

A tak juz gadajac o chartach to sie moze zapytam:

Ma ktos moze z was jakis dzialajacy naped predkosciomierza do charcinki ??

Albo moze wiecie gdzie mozna nowy kupic ?

Z gory dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ma ktos moze z was jakis dzialajacy naped predkosciomierza do charcinki ??  

Albo moze wiecie gdzie mozna nowy kupic ?

 

jakbyś napisał mi wcześniej to bym na giełdzie zobaczył, ale myśle że będzie takie coś. za tydzień też bede wiec jak chcesz to daj znać na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest wątek z serwosówkami to mam pytanie dotyczące serwisówki :D A mianowicie czy ma ktoś serwisówke do Simsona najlepiej SR50 CE i B4, albo czy zna ktoś strone www z nią??

Ja mam do b4 ale po niemiecku :/ Jezeli bylbys zainteresowany to molgbym zdjecia tego zrobic, ale nie wiem jakby one wyszly (niestety nie mam cyfrowki) telefonem :D

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest wątek z serwosówkami to mam pytanie dotyczące serwisówki :) A mianowicie czy ma ktoś serwisówke do Simsona najlepiej SR50 CE i B4, albo czy zna ktoś strone www z nią??

Ja mam do b4 ale po niemiecku :/ Jezeli bylbys zainteresowany to molgbym zdjecia tego zrobic, ale nie wiem jakby one wyszly (niestety nie mam cyfrowki) telefonem :D

Pzdr

 

Mógłbyś zrobić jedną fotke i wrzucić gdzieś na serwer albo na maila mi przesłać żeby zobaczyć jak to wygląda?? :D z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślałem, że jakość będzie o wiele gorsza a tu jest nawet nawet :D Więc gdybyś mógł cała tak zrobić byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej wyślij mi ją na maila żeby forumowego miejsca na serwerze nie marnować a ja oge umieścic na swoim serwerze jakby ktoś potrzebował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy muwicie.... chart 211 od seryjnego rużni się tylko obręczami kół.... i tylko tym żadnym bakiem... pzreciez to nawet pisze w serwisówce....jk byk na zielono na stronie 5... a zdjęcie tego o to charta jest na stronie 3... tam widać te odlewy tych aluminiowych kół... ...A bak jest taki sam jak w modelu 210, silnik tak samo bez zmian, wszystko tak samo tylko obręcze inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...