Skocz do zawartości

Dostalem druga szanse , do 3 razy sztuka ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie wypadek , ale nauczka i przestroga z mojego prawie dzwonu...

 

w tym pieknym dniu skonczyl bym swoj marny zywot , wyskoczylem katem zza gorki , dobra szutrowa z fajna hopka jak widac na foto wiec ok 110 mialem , z prawj od strony domkow jednorodzinnych wyjezdzalala puszka - droga polna , ani ja go nie widzialem , ani on mie. Jak go zobaczylem , bylo za pozno na hamowanie , bylem 10000% przekonany ze zaparkuje w samochodzie i tak sie skonczy moj marny zywot , przy tej predkosci centralny dzwon, to zostala by zemnie mokra plama .... Ale dostalem DRUGA szanse od losu , zaczynalem klasc motocykl z nadzieja ze mooze jakos wyrobie slizgiem ( gosc z puszki tez to potwierdzil) , jako ze i na pelny slizg bylo za pozno , a jak nawet byl by slizg to i tak by mnie nie ratowal , zdecydowalem sie na ostatecznosc , przecisniecie miedzy puszka a betonowymi slupkami widocznymii po lewej stronie , uratowal mnie ten polozony slupek , inaczej wycedzil bym albo w auto , albo w slupek...... poczulem uderzenie na lewej stopie , obtarlem sie o auto , przerysowalem butem ( blacha) , goscia ( kierowcy) zona byla blada i miala zakryta rekoma twarz , chyba tez byla pewna ze nie wyrobie....( a wjechal bym jej za siedzeniem). Skonczylo sie na jestes caly ?? yy chwila jak sie przestane trzasc z nerowow to stwierdze ...tak caly , oki to uwazaj na siebie nara...Poza bolacym nieco kciukiem lewej nogi , ani ja , ani kat nie uciepielismy...gdyby nie buty , nie mial bym nogi DOSTALEM DRUGA SZANSE NA ZYCIE

 

http://imageshack.us/f/806/img1085b.jpg/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłeś chwilę grozy - lecz tak sobie zapierd*lać przed włączeniem się na asfalt to lekka przeginka...

Idź do kościoła i daj 10 zł na tacę, zmów 10 zdrowasiek oraz 3 razy wierzę w Boga i podziękuj komuś na górze, gdyż na pewno tam ktoś nad Tobą czuwa...

 

I jeszcze jedno - ucz się na błędach :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam, napiszę: wg mnie idealnie spełniasz warunki, aby przeciętny obserwator nazwał Cię bezmózgiem i potencjalnym mordercą... Zaczyna się osiedle domków, hgw kto tam może jeżdzić po tej drodze (np. dzieciak na rowerze czy rolkach), a Ty wypadasz zza górki z prędkością ponad 100km/h bez szans na ewentualne wyhamowanie...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie druga szansa ;) Cholerne szczęście :D Fakt, 110 to chyba za dużo ale mimo wszystko najważniejsze, że jesteś cały.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...