Skocz do zawartości

Honda VTX 1800 C


Handelson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posłodzili - to fakt icon_biggrin.gif

Zdjęcia być może i z biodra ale pomimo, że powinno mi być gorąco z radochy jak mi stal przywieźli trzęsło mnie jak diabli. Pogoda tego dnia była niezbyt "sympatyczna". Chciałem więc uwiecznić moto w chwili dostawy i zrobić to jak najszybciej ;)

Co do gustu... być może mamy podobny ale gdzie tam mojej pszczole do Twojej notworthy.gif

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - nie chce wyjsc na malkontenta ale to "zwykly" VTX tylko, ze w aerografie.:)

Jak ktos dobrze poszuka to w tej galerii sa 2 VTXy moich kumpli - cos w ramach inspiracji:

http://aerografia.pl/#/galeria/chopper--------cruiser/

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - nie chce wyjsc na malkontenta ale to "zwykly" VTX tylko, ze w aerografie.:)

 

To nie aerograf. VTX z wersji C z tego rocznika wychodził w dwóch opcjach kolorystycznych. To jest jedna z nich.

Jest więc najzwyklejszym VTXem z tego roku. A czy ja lub ktoś mówił/pisał, że jest niezwykły?

bigrazz.gif

Edytowane przez Handelson

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie aerograf. VTX z wersji C z tego rocznika wychodził w dwóch opcjach kolorystycznych. To jest jedna z nich.

Jest więc najzwyklejszym VTXem z tego roku. A czy ja lub ktoś mówił/pisał, że jest niezwykły?

bigrazz.gif

No masz racje - zapomnialem o tym. Kiedys sie nawet interesowalem VTXami bo kumple bardzi mi je zachwalali i jezdzilem wiele razy ale, niestety zeby mi sie VTX zaczal podobac to musialbym go tak przerobic jak kumple.:)

Pzdr.

post-796-0-36035600-1307623937_thumb.jpg

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...