Skocz do zawartości

PUMA ROADSTER V3 GTX Gore-Tex


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że takie zajebiście brzydkie.

kwestia biustu. mi sie podobaja w przeciwieństwie do sidi ktore albo wygladaja jak gumiaki albo jak transformers z tymi napinaczami i innymi dziwactwami. dobrze ze jest wybór na rynku to kazdy znajdzie coś dla siebie.

 

w kwestii membran to jesli jezdzisz raczej na male odleglosci i glownie na jeden dzien to membrana jest ci zbędna ale jak wypuszczasz sie dalej to raczej ciezko nie załapać deszu (jeszcze mi sie nie zdarzyło) i wtedy pytanie co lepsze - troche cieplej w bucie (podkreślam troche) czy gnojówka po kilku godzinach, zmarzniete stopy, totalny dyskomfort i eleganckie podwaliny do reumatyzmu na starość.

 

najlepiej miec dwie pary, chociaz SMXy w pierwszych 3 sezonach praktycznie nie przemakały wcale tak wiec nie zawsze tylko membrana ratuje sytuacje

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam jeszcze głupie pytanie. Niektórzy sprzedawcy mają te buty w zakładce "sportowe" inni "szosow turystyczne" .Jakie One są? Czy ochrona stopy (myślę tu o jeździe na torze) jest porównywalna z sidi, tcx'ami, czy alpinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak się mają zwykłe r3 do gtx pod względem wentylacji, przemakalności. Teoretycznie wiadomo co lepsze ale chodzi mi o organoleptyczne pomiary. Wiecie coś?

Od tego roku jeżdżę w butach z goretexem i co zauważyłem, w upały było ciepło w stopy, miałem wrażenie że się pocą ale po zdjęciu butów skarpety zawsze były suche. W starych butach już dawno by były przepocone.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to prawda ale jeśli ktoś myśli, że kupując z Gore-texem będzie miał zawsze chłodno, sucho, nie za zimno i nie za ciepło to się z osłem na głowy zamienił. Cudów nie ma. Ja mam buty Oxtar z gore-texem, kurtke i spodnie z Hein Gericka też z Gore-texem. Nie jest źle ale w potęzna ulewe tylko kondon moze uchronic od przemoczenia a w upały tylko klimatyzacja. Nie oszuka sie praw fizyki.... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w wielkim deszczu tylko kondon pomoże, bo i tak woda przedostanie się do buta zlewając sie ze spodni czy jakimś innym sposobem. Gore-Tex jest dobry dla osób, które często jeżdzą w deszczu. Jeśli tylko 3-5 razy w roku złapie Cię deszcz, nie ma sensu kupować zadnych butów z membraną. Mają słabsza oddychalność, są mniej wygodne i jednocześnie znacznie droższe. Teraz są świetne ceny na buty Puma. Desmo są butami sportowo-turystycznymi, porównywalne do Alpinestars S-MX 5 - takie pół / pół. Budowę mają buta turystycznego, ale slider jest zapożyczony z butów sportowych, przez co idealnie pasują na turystyki i nakedy. Do sporta już mniej. Bardziej Puma 1000 V3 lub Alpinestars SMX Plus 2011.

www.4motos.pl

 

Internetowy sklep motocyklowy. Najlepsze marki w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Piotr Celej

Oglądałem i przymierzałem dzisiaj model Desmo w Intermotors. Jakość wykonania jest ok, leżą na nodze również dobrze chociaż ideał to to nie jest. Desmo jak dla mnie mają za krótki suwak (kończy się zaraz za kostką), dalej jest taki mega rzep, którym jednocześnie można wyregulować szerokość w łydce. Normalnie noszę rozmiar 43, Pumy przymierzałem 44 i były dobre. Buty zrobione są ze sztucznego materiału zresztą tak jak wszystkie teraz dostepne. Została tylko Daytona, która robi buty ze skóry bydlęcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to one sa ze sztucznej??? To ja chyba sie odkochałem :banghead:

 

 

a wiesz z czego wykonane są WSZYSTKIE produkty np. alpinestars bez względu na to czy to kombinezon buty czy rękawice?? no właśnie ze skóry syntetycznej. Po twojej wypowiedzi mozna się domyślac ze zatrzymaleś się na etapie ze skóra syntetyczna = skaj itd. Trochę się pozmieniało i już mało kto robi z naturalnej skóry. Puma wszystkie buty robi z syntetyku, te sportowe też.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz z czego wykonane są WSZYSTKIE produkty np. alpinestars bez względu na to czy to kombinezon buty czy rękawice?? no właśnie ze skóry syntetycznej. Po twojej wypowiedzi mozna się domyślac ze zatrzymaleś się na etapie ze skóra syntetyczna = skaj itd. Trochę się pozmieniało i już mało kto robi z naturalnej skóry. Puma wszystkie buty robi z syntetyku, te sportowe też.

haha kombinezon alpiny z syntetyku dobry żart :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz z czego wykonane są WSZYSTKIE produkty np. alpinestars bez względu na to czy to kombinezon buty czy rękawice?? no właśnie ze skóry syntetycznej. Po twojej wypowiedzi mozna się domyślac ze zatrzymaleś się na etapie ze skóra syntetyczna = skaj itd. Trochę się pozmieniało i już mało kto robi z naturalnej skóry. Puma wszystkie buty robi z syntetyku, te sportowe też.

 

tjaaa ja juz przeżytek jestem a moi przodkowie jeszcze niedawno chodzili w skorach niedzwiedzia i butach z foki. Do dzisiaj jak ide lasem to mam ochote na drzewo wskoczyc. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym co pisze bart_b jest dużo prawdy, weszły bowiem parę lat temu dyrektywy które mówią iż odzież skórzana nie może być z naturalnej a jeśli już to pochodzenie tych skór...(i tu nie pamiętam ale były jakieś wyjątki) ale słyszałem to w radio, a jakiś czas później Clarkson testując w TopGear nowego SLK wyśmiewał fakt że skóra jest syntetyczna.

Edytowane przez P3NNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...