Skocz do zawartości

Wypadek forumowicza


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Operacja kolana to nie pęknięta czaszka! :icon_evil: :banghead:

 

 

Niech brat się trzyma. Jesteśmy z nim i czekamy na niego tutaj!!!

 

 

Jak się martwisz o hasło to załóż sobie własne konto na forum na czas gdy brata nie ma tutaj.

 

No nie ale jednak wycinanie nowotworu z kolana też poważne bo równie dobrze mógł bym nie mieć już nogi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zamiast życzeń i trzymania kciuków można już zacząć żartować. :flesje:

 

Dzięki wielkie za informacje. Brat Powinien Ci się odwdzięczyć.

 

Może po operacji dostanie papier od lekarza, że może schodzić na kolano ze względów medycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

o wyjsciu do domu nie ma mowy nie przez nastepny tydzien. no chyba ze ucieknie jakims sposobem. glowny lekarz powiedzial ze jak bedzie sie wszystko dobrze ukladalo to jakos w przyszla sobote albo niedziele juz by go odwiezli do domu bo brat sie wkurza na zarcie i ze do pracy chce wracac bo przeciez rece ma cale tylko posiniaczone chce chociaz z domu pracowac. musza jeszcze porobic pare dodatkowych badan zeby sie nie okazalo pozniej cos zlego. tak wiec braciak nie wraca na forum przynajmniej do przyszlej soboty. w ogole w szpitalu angielskim nie ma wifi to juz calkowita porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.. urocze są. :icon_evil: Wielkie, grube murzynki. Ja takie miałem w Westminster Hospital. Dlatego w nocy spierd...łem ze szpitala, naćpany przeciwbólowymi i znieczuleniami po operacji. :buttrock: Zawsze marzyłem o tym żeby zwiać ze szpitala. Trafiła się okazja, i to nie byle jaka bo w Londynie, ze szpitala naprzeciwko Parlamentu. Kwestia typu "Teraz albo nigdy". :icon_biggrin: Odpiąłem kroplówkę, zakręciłem "motylek" w żyle i ogień do domu. Dojechałem na miejsce, chwilę potem policja już pukała do drzwi... Wspomnienia bezcenne.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat na wlasne zyczenie wyjdzie w sobote

 

Jak już sam chce wyjść to jest OK :lalag: Pozdrowienia dla Brata ;)

 

P.S.

Czekamy na jego "relacje" na forum :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...