Skocz do zawartości

Czy BMW zrobi kiedyś cruisera?


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu BMW produkowało R850C i R1200C, nie wiecie czy zamierzają wrócić do takich motorów? Czy jednak był to pojedynczy epizod? Szukałem trochę na necie, ale niewiele znalazłem.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK była to porażka rynkowa, więc nie kontynuowali. cóż, nie było chętnych na "choppera high tech z bokserem", podobnie jak na skuter z dachem. chociaż przy tym ostatnim zarobili chociaż na sprzedaży citroenowi nazwy c1 :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę i mam nadzieje, że nie

BMW robi motocykle funkcjonalne, ergonomiczne, służące konkretnym celom

co oferuje cruiser oprócz stylu?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo. Jak dojdą do wniosku, że to jest segment rynku na którym można zarobić to czemu nie.

Jakby na to nie patrzeć Ducati też robi dość specyficzne motocykle a tu, proszę mamy Diavela.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć Ducati też robi dość specyficzne motocykle a tu, proszę mamy Diavela.

 

owszem, ale ducati to manufaktura; im nie przeszkadza niski wolumen przy odpowiednio wysokiej cenie. z resztą diavel dopiero się pojawił, jeszcze nie wiadomo jakie będą jego rynkowe losy - może podobne do dinozaurów typu "bmw bonda"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę i mam nadzieje, że nie

BMW robi motocykle funkcjonalne, ergonomiczne, służące konkretnym celom

co oferuje cruiser oprócz stylu?

Jak to co?Lansik a że czasami dupsko boli to już inna bajka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co?Lansik a że czasami dupsko boli to już inna bajka :icon_mrgreen:

 

Kiedyś czytałem na FM żeby nie kupować BMW na pierwsze moto, bo jak już raz wpadnie się w łapy tej marki to się nie zmieni do końca. Co prawda nie kupiłem BMW na pierwsze moto, ale zgrzeszyłem przy drugim zakupie :icon_mrgreen: I już widzę u siebie objawy choroby zwanej BMW, szukam wiadomości o ich przyszłych modelach, no ale skoro nie wyjdzie nowy cruiser to może brać R850C czy R1200C już teraz?

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę i mam nadzieje, że nie

BMW robi motocykle funkcjonalne, ergonomiczne, służące konkretnym celom

co oferuje cruiser oprócz stylu?

Jak dla kogo - dla mnie jeszcze permanentnego banana, 700-800 kilometrowe przeloty bez większego zmęczenia ale za to z łbem pełnym wolno przemijających krajobrazów. I za to wlasnie kocham motongi. Bez podzialu na wasze i nasze. :flesje: Ja mam motor BEZ KONKRETNEGO CELU. Dla przyjemnosci.

Edytowane przez paa62

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK była to porażka rynkowa, więc nie kontynuowali.

Jednym słowem widując takie moto w Wieliczce mam szczęście. :icon_biggrin: Swoją drogą wygląda coś ładnie.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...