Skocz do zawartości

Motocykl z napędem na przednie koło


Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu Yamaha produkowala naped na dwa kola ( hydrauliczny ) wiec nie problem

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie potrafię znaleźć wyszukiwarki na tym nowym forum. :banghead:

 

Daaaawno temu w SM był artykuł o jakimś Off-road z napędem hydro na przód, chyba tak jak KS pisze, była to Yamaha.

 

Ciekawe co by było jakby ziomek puścił hamulec przy paleniu laczka? Drift na płonącej przedniej gumie musi być fascynującym przeżyciem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle to pare lat temu w kóryms z tych czołowych czasopism testowali własnie yamahe chyba coś typu v stroma i facet robiący artykuł o tym sprzęcie chciał zawinąć bąka na suchym, lecz zapomniał o napędzie na przednie koło i wyjebał cos tam sobie uszkadzając :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle to pare lat temu w kóryms z tych czołowych czasopism testowali własnie yamahe chyba coś typu v stroma i facet robiący artykuł o tym sprzęcie chciał zawinąć bąka na suchym, lecz zapomniał o napędzie na przednie koło i wyjebał cos tam sobie uszkadzając :D

 

To było w TV w ''jednośladzie'' chyba.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole naped na dwa kola.

http://www.diseno-art.com/encyclopedia/concept_cars/suzuki_nuda.html

Myslalem,ze kiedys wejdzie do produkcji ale jednak nie:(

Ile to juz lat minelo a ten projekt nadal zachwyca...przynajmniej mnie:)))

 

niesamowity, nie widziałem tego nigdy wcześniej, po prostu przepiękny jest ten "motocykl", i to concept z 1986roku, a wygląda tak futurystycznie jak by został zbudowany w dzisiejszych czasach

 

fakt szkoda że nie został wprowadzony do produkcji, nie waże ile bym musiał zbierać na niego, ale na pewno bym go kupił, strasznie mi się podoba sylwetka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niesamowity, nie widziałem tego nigdy wcześniej, po prostu przepiękny jest ten "motocykl", i to concept z 1986roku, a wygląda tak futurystycznie jak by został zbudowany w dzisiejszych czasach

 

fakt szkoda że nie został wprowadzony do produkcji, nie waże ile bym musiał zbierać na niego, ale na pewno bym go kupił, strasznie mi się podoba sylwetka...

 

Juz wtedy zamiast lusterek mialy byc wstawione ekrany LCD.

Ten motocykl nie mial nic wspolnego z nuda:)))

Siedzenie tez bylo przechylane by pomoc kierowcy.

Szkoda,ze tak sie skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mało kto wie, że jest taki jeden motocykl z napędem na oba koła produkowany od lat 60. ubiegłego wieku i to w dodatku mający napęd łańcuchowy na przód :)

http://www.rokon.com/products/trailbrkr.htm

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...