Skocz do zawartości

Kiedy gotowy na jazdę w trudnych warunkach?


Rekomendowane odpowiedzi

No i widzisz, wszystkie odpowiedzi w jednym tonie. Prawda jest taka, że nie jeżdżąc zawsze będzie miał te 200 km zaledwie przejechane.

Powinien spokojnie sobie poradzić. Co najwyżej będzie zmęczony na początku.

Tak jak napisali koledzy: w mieście trudniej, niż w trasie, więcej ukrytych zagrożeń, więcej uwagi potrzeba.

Ale ogólnie po Krakowie jeździ się w miarę nieźle. Czasem tylko furiat w puszcze się trafi - jak wszędzie. Ale drogi szerokie, zwykle równe... Będzie dobrze.

No i ten "motocyklista doskonały" to fajny pomysł. :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzymam kciuki - a swoją drogą daj znać jak brat wróci, jak mu poszło i jakie wrażenia... eh, rzeczywiście tych pierwszych wypraw się nie zapomina :)

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe tam - zrobiłem prawko, pojechałem po moje pierwsze moto (Transalp) i wróciłem nim 300 km. Chyba nigdy tak dobrze się nie bawiłem jak podczas tej pierwszej prawdziwej przejażdżki. Nie bój żaby - podejrzewam że większośc wypadków odbywa sie po tym, jak ktoś już mysli że potrafi jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe tam - zrobiłem prawko, pojechałem po moje pierwsze moto (Transalp) i wróciłem nim 300 km. Chyba nigdy tak dobrze się nie bawiłem jak podczas tej pierwszej prawdziwej przejażdżki. Nie bój żaby - podejrzewam że większośc wypadków odbywa sie po tym, jak ktoś już mysli że potrafi jeździć...

Krzeszu chyba utrafił w sedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, mamy w krakowie też kilku nowych, nie latają z przyświetlnymi. może brat zaglądać do działu lokalnego, jak będziemy się zgadywać na wycieczkę do dołączy i spokojnie się z nami potoczy po okolicy w celu przywyknięcia do siodła

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...