Skocz do zawartości

Ubiór pod kombinezon


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem skórzanego kombi(ixs canopus).Nigdy nie miałem 'skóry' i proszę o porady odnośnie użytkowania,konserwacji itp.Zastawiam się co nakładać pod spód,słyszałem o różnego rodzaju bieliźnie termoaktywnej(ochładzająca lub rozgrzewająca)która niestety jest dość droga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowil,ze motocykle są tanie.

Dobra bielizna termoaktywna pod kombinezon to podstawa.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielizna termoaktywna nie koniecznie musi być droga... Szukaj promocji w marketach (np. Lidl miał promocje na termoaktywne ciuchy dla motocyklistów, a jakieś 2tyg później z tego samego materiału były ciuszki dla sportowców - ciut tańsze i też dają radę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam Cie oceniac... Ale jezdzisz 5 letnim motocyklem o wartosci kilkunastu tysiecy zlotych a nie masz kasy na bielizne termoaktywna ktora kupic mozna juz za ok 150zl??? :banghead:

Chyba cos tu nie gra :ph34r:

kasa kiedys się kończy,chyba ,że masz swoją rafinerię:) niewiele wynika w twojej porady więc po co to bezsensowne wtrącenie? jak nie masz co robić z forsą to chętnie podam ci numer konta :bigrazz:

 

reszcie dziękuję za porady :smile:

p.s

w lidlu mają czasem na prawdę fajne rzeczy,przy okazji ostatniej wyprzedaży motocyklowej nabyłem pas nerkowy i muszę przyznać ,że jakość do ceny jest b.dobra

Edytowane przez --Mlody--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kiedys się kończy

Mi tez sie konczy i mam co z nia robic... Ale w przeciwienstwie do Ciebie potrafie nia rozsadnie dysponowac :icon_mrgreen:

Na kask tez Ci braklo? :banghead:

 

zostala tylko bielizna ,kask jest i to nawet shoei :icon_razz: Może powinieneś zając się doradztwem finansowym :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kiedys się kończy

Mi tez sie konczy i mam co z nia robic... Ale w przeciwienstwie do Ciebie potrafie nia rozsadnie dysponowac :icon_mrgreen:

Na kask tez Ci braklo? :banghead:

 

Kolega ma chyba stresa albo laska mu nie dała i teraz odreagowuje... :icon_razz:

 

Co do bielizny - nawet na allegro możesz poszukać - jest do wyboru do koloru. Ale... w chłodne wiosenne i jesienne dni to może być za mało, a latem za dużo. Jak jest chłodniej to taka bielizna + niezbyt gruby polar i do 10 stopni daje radę. A latem - zwykły Tshirt starcza jak jest powyżej 20 stopni :). Skóra wtedy sama grzeje...

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do bielizny - nawet na allegro możesz poszukać - jest do wyboru do koloru. Ale... w chłodne wiosenne i jesienne dni to może być za mało, a latem za dużo. Jak jest chłodniej to taka bielizna + niezbyt gruby polar i do 10 stopni daje radę. A latem - zwykły Tshirt starcza jak jest powyżej 20 stopni :). Skóra wtedy sama grzeje...

w kurtce jest jeszcze podpinka,więc z polarem może być problem . Cóż,przetestuję różne warianty :smile: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na bazarze we wro widziałem gość miał drogogatunkową bieliznę termoaktywną, Coś około 40zł bluza i 30 kalesony. Podejrzewam że na innych bazarach też można by to znaleźć. Porównując z moim brubeckiem to muszę przyznać że nie wiele się różniła, miała jakieś tam przebarwienia czy drobne skazy na materiale ale nic poza wizualnymi defektami jej nie było. Tanio a zadanie swoje na pewno spełnia.

 

Jak byś się jednak zdecydował więcej wydać to polecam Brubecka, za komplet dałem 170zł i nie żałuje :)

Edytowane przez orzech1986

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za komplet ciuchów termoaktywnych Brubecka dałem 190zł i są naprawdę extra. Miałem okazję jeździć również w innych tego typu bieliznach (co prawda na snowboardzie, ale liczy się efekt) i chyba ta firma ma najlepszy stosunek ceny do jakości u nas na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Polską firmę Brubeck. Mają różne rodzaje bielizny. Na zimne dni przyda się bielizna termoaktywna z domieszką wełny, a na ciepłe dni, cienkie krótkie gacie i bezrękawnik. Posiadam oba komplety - polecam. Ten pierwszy przyda się jeszcze np. na narty, a ten drugi np. do joggingu w chłodniejsze dni. Ceny to 200 - 300 zł za komplet. Czyli w sumie normalna cena.

Ale wiem też że Gatta (również Polska firma) stworzyła markę (nie pamiętam nazwy), która również produkuje bieliznę termoaktywną, jest o połowe tańsza, ale jakościowo też gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj.

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Rukka. Mam od nich kominiarkę, pas nerkowy i bieliznę termoaktywną.

Świetna jakość wykonania produktów i swoją funkcję spełniają na medal.

Tu wklejam link do modelu który sam noszę:

http://www.moto-akcesoria.pl/koszulka-motocyklowa-rukka-max-seamless-meska-rozm-sm,p,42491

http://www.moto-akcesoria.pl/kalesony-motocyklowe-rukka-max-seamless-meskie-rozm-sm,p,42495

 

Zastanawiałem się jeszcze nad Brubeckiem ale jakoś tak zaufałem firmie Rukka. Skoro kominiarka i pas nerkowy tak mi podpasował to zamówiłem do kompletu również z tej samej firmy bieliznę.

 

ps. tania to nie była...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...