Skocz do zawartości

yamaha wr 400 98r


Rekomendowane odpowiedzi

The NeverEnding Story

nie spamuj, jak by mi tatuś dal to tez bym jeździł ktm-em z 2004 roku

 

 

 

a wiec tak rozebrałem cały gaźnik, przepustnica jest trochę wytarta ale nie jest pęknięta ani nic, przestawiłem iglice ze środka do góry o dwa na przedostatni, efekt jest taki ze szybciej schodzi z obrotów ale to jeszcze nie to i rura mocno się czerwieni a nie czerwieniła się aż tak bardzo po zmianie dyszy na większą, założyłem wcześniej 170

a wiec tak dysze jakie mam

pilot air jet - 75

main air jest - 200

głowna 170

startet jet - 85

pilot jet - 45 ( nie jestem pewien czy pilot jest i starter jet nie podałem na odwrót)

i iglica na 2 od góry

 

i teraz nie wiem czy dysze dać oryginalną bodajże 160 czy większa od 170 czy iglice jeszcze do góry czy dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już dawno pisałem że masz zużyty gaźnik a ty dalej swoje i swoje. Co do Katsu i jego tatusia. Bozia dał Ci rozum, a tatuś pomógł go rozwinąć, więc powinieneś był w stanie pojąć że nie utrzymasz wyczynowego motocykla nie mająć w miarę dobrych dochodów. Trzeba było zostać przy DT i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już dawno pisałem że masz zużyty gaźnik a ty dalej swoje i swoje. Co do Katsu i jego tatusia. Bozia dał Ci rozum, a tatuś pomógł go rozwinąć, więc powinieneś był w stanie pojąć że nie utrzymasz wyczynowego motocykla nie mająć w miarę dobrych dochodów. Trzeba było zostać przy DT i taka jest prawda.

o moje dochody to ty sie nie martw ale nie bede czegos wymienial dok nie jestem pewien ze to to, ja wiem ze wiekszosc dzieciakow stad odrazu by poleciała do tatusia np po 6 stow na przepustnice a potem o jezu to nie to , same debile na tym forum nikt nie słuzy pomocą tylko głupie komentarze, jedyne wasze podpowiedzi to wymień, kup nowe, kup od nowszego, sprzedaj, na poczatku to samo jezdze juz rok czasu caly czas w pizde a jakos te wasze teorie z dupy wziete sie nie sprawdzaja FORUMOWI ZNAWCY ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moje dochody to ty sie nie martw ale nie bede czegos wymienial dok nie jestem pewien ze to to, ja wiem ze wiekszosc dzieciakow stad odrazu by poleciała do tatusia np po 6 stow na przepustnice a potem o jezu to nie to , same debile na tym forum nikt nie słuzy pomocą tylko głupie komentarze, jedyne wasze podpowiedzi to wymień, kup nowe, kup od nowszego, sprzedaj, na poczatku to samo jezdze juz rok czasu caly czas w pizde a jakos te wasze teorie z dupy wziete sie nie sprawdzaja FORUMOWI ZNAWCY ciao

 

Zwracam się z prośbą o zachowanie odpowiedniego poziomu wypowiedzi, inaczej dostaniesz trochę czasu na przemyślenie swojego zachowania.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spamuj, jak by mi tatuś dal to tez bym jeździł ktm-em z 2004 roku

 

 

tak sie sklada koleś ze motocykl kupilem za wlasne pieniadze i wyobraz sobie ze byla to taka sama mina jak ta Twoja wr tylko ze roznica miedzy mna a Toba jest taka ze ja nie bawilem sie w polsrodki i nastepne miesiace mojej pracy to bylo splacanie drugiej rownowartosci motocykla ktory wydalem na remont moto ale teraz ja jak przyjade z trasy odpalam go i smigam az mi rece nie zaczna odpadac a Ty razem z tymi zwlokami kwitniecie w garazu :rolleyes:

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...