Skocz do zawartości

Naked z tłumikami po obu stronach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam takie pytanko. Są naked'y z tłumikami po obu stronach? Strasznie mi się takie podobają. Wiem, że jest Honda Hornet 900, Suzuki B-King, no i XJR 1300 i BT 1100. Ale czy coś jeszcze? bo to nie mój kaliber. Jeśli nie, to ktoś może dokładał drugi tłumik na drugą stronę? Jak to wygląda, jak to wpływa na prowadzenie? Thx za odp.

Edytowane przez rachub48

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dzień dobry, poproszę motor.

- jaki?

- jakiś z tłumikami po obu stronach :icon_eek:

 

kryterium doboru motocykla masz dobre ;] roboty byłoby sporo, a akcesoryjnych kolektorów z rozdziałem na 2 końcówki nigdy nie widziałem. Po co się tak bawić, efekty wizualne?

Edytowane przez Domestos_WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a X11? Trochę więcej mocy niż w 600. Również CB 750.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę.... :icon_rolleyes:

Praktycznie wszystkie nakedy lat 90 i 80 miały tłumiki po obu stronach, jak również wiele plastików.

Kurka, ale kryterium... :icon_eek:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne tam kryterium, zrozumcie. Po prostu jeśli szukałbym czegoś dla siebie prawdopodobnie w klasie 600, mile widziane byłoby właśnie takie coś, byłoby to na "plus", tak jak dla kogo innego na plus jest owiewka, crashpady czy gmole.

I dlatego napisałem też: "ktoś może dokładał drugi tłumik na drugą stronę? Jak to wygląda, jak to wpływa na prowadzenie?", czyli nie koniecznie moto musi mieć tłumiki po obu stronach przy zakupie, można zawsze przerobić.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...