Skocz do zawartości

poszukuję kilku osób do ślubu na motorach


pawel25001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

konkretnie kilka chętnych osób na motorach najchętniej na ścigaczach do poprowadzenia mnie kolumną do narzeczonej i od niej do kościoła : wyjazd z ul.wileńskiej na ul.wrocławską i z wrocławskiej do kościoła przy ul.powstańców śląskich całość ok 10km długości trasy,ślub dnia 25czerwca 2011r.w podziękowaniu weselna dla każdego kierowcy z moto :wink:

chętnych proszę o wpisanie się z góry dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elqjp jak nie?przeca plastiki masz ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę wcześnie, ale lepiej wcześnie ...

 

... a kto ty jesteś i dlaczego chcesz eskorte?

 

mam na imię Paweł kocham motocykle zacząłem swoją przygodę od 2klasy podstawówki i tak trwa widziałem kiedyś coś takiego i wyglądało to super więc postanowiłem że u mnie na weselu też tak będzie i dlatego chcę eskortę. :biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę wcześnie, ale lepiej wcześnie ...

 

... a kto ty jesteś i dlaczego chcesz eskorte?

 

mam na imię Paweł kocham motocykle zacząłem swoją przygodę od 2klasy podstawówki i tak trwa widziałem kiedyś coś takiego i wyglądało to super więc postanowiłem że u mnie na weselu też tak będzie i dlatego chcę eskortę. :biggrin: pozdro

 

Hmmm - nie chcę mi się tu prowadzić wywodów ... 25 wypada w długi weeckend więc chętnych za dużo mieć nie będziesz :-)

ale gratuluję że będziesz mieć!! z tego co widze to chyba będziesz musiał oddać komuś swojego sprzęta aby za tobą pojechał

ja nic nie obiecuję - nie wiem jeszcze co będę robił w tak dalekiej przyszłości

 

PS zwróć uwagę gdzie napisałeś post - to FM, pianobijcy cię zagryzą jak się nie doprecyzujesz co do eskorty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imię Paweł kocham motocykle zacząłem swoją przygodę od 2klasy podstawówki i tak trwa

 

Przez tyle lat nie poznałeś kilku kumpli na motocyklach ?

 

poznałem i mam ale może będą u mnie się bawić na weselu raczej nie w kombinezonie :ph34r: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem i mam ale może będą u mnie się bawić na weselu raczej nie w kombinezonie :ph34r: :icon_exclaim:

 

Nie widze problemu aby zrobili Ci obstawe a pozniej poszli na wesele ( przebierajac sie w inne ciuchy ) :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem i mam ale może będą u mnie się bawić na weselu raczej nie w kombinezonie :ph34r: :icon_exclaim:

 

Nie widze problemu aby zrobili Ci obstawe a pozniej poszli na wesele ( przebierajac sie w inne ciuchy ) :buttrock:

Chciałbym to zobaczyć w Twoim wykonaniu. Idąc ze swoją laską/koleżanką/żoną/itp odpicowaną po zęby wsiadasz na moto i mówisz: "Idź sama. Ja dojadę później".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki w tym problem ?

Skoro zona/dziewczyna/kolezanka/laska wie jakie mam hobby i wie ze jade w obstawie, to spotykamy sie na slubie i weselu i spoko :icon_mrgreen:

Wszyscy goscie slubni i weselni wiedza o tym i nie ma problemu.

No chyba ze Ty masz takie ktore sie wstydza ze Ty kumplowi robisz obstawe :icon_twisted:

Juz nie raz tak robilem, robilismy i nikt nie mial z tym problemow ze czesc gosci ( my jako kumple ) jestesmy w strojach motocyklowych. :crossy:

Chciec to moc i to wszystko a nie szukac problemow.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...