Skocz do zawartości

poszukuję kilku osób do ślubu na motorach


pawel25001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo łądne sztuki, a o klubie to widać na którymś zdjęciu z flagami jak stoicie :) E36 juz kiedys mialem, teraz zakupilem E30 pięknego klasyka, a żonka działałą lata w klubie M-Power Club Toruń :)

 

dwa razy w roku bywam w Toruniu na majówce i ogólnopolskim zlocie BMW który właśnie organizuje M-Power club Toruń w sierpniu też się wybieram

 

A ja choruje na e46 z motorem 2.5 i sobie kupie jak tylko fnanse pozwoolą...

 

 

 

Pawel wrzuć jeszcze filmik jak zmontujesz z checią bym obejrzał:)

 

 

 

Ogonnek jak mogę zaproponować to kup sobie e-46 330d ja oprócz e-36 cabrio mam jeszcze mam wcześniejszy model, będziesz zadowolony bardzo ekonomiczne autko a zarazem bardzo dynamiczne ja mam i jestem zadowolony

 

 

a co do filmiku z obstawy to jeszcze nic nie mam jak będę miał to na pewno wstawię :wink:

Edytowane przez pawel25001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co z tym obiecanym filmem??

Czy może obstawa była to już skasowałes profil?? Bo na to chyba wygląda:(

 

spoko spoko profilu nie skasowałem odebrałem już płytę i zdjęcia z wesela jest mały problem bo ja nie ogarniam tego żeby zmontować filmik jak masz takie zdolności to z miłą chęcią nawet podjechał bym do ciebie żebyś coś takiego zmontował co ty na to :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko profilu nie skasowałem odebrałem już płytę i zdjęcia z wesela jest mały problem bo ja nie ogarniam tego żeby zmontować filmik jak masz takie zdolności to z miłą chęcią nawet podjechał bym do ciebie żebyś coś takiego zmontował co ty na to :icon_question:

Wiem że nie skasowałeś napisałem tak żebyś sie w koncu odezwał co z tym filmem....

Neistety ja to tylko potrafie włączyć i wył komp także naa taki montaż to się nie nadaję :huh:

ale jak bedziesz miał to dawaj się popatrzy na :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie skasowałeś napisałem tak żebyś sie w koncu odezwał co z tym filmem....

Neistety ja to tylko potrafie włączyć i wył komp także naa taki montaż to się nie nadaję :huh:

ale jak bedziesz miał to dawaj się popatrzy na :crossy:

 

powiem tak wyszło to zaj...e jak znajdę kogoś kto mi ogarnie filmik to na 100% wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...