Skocz do zawartości

poszukuję kilku osób do ślubu na motorach


pawel25001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gniewaj się ale wydaje mi się, że na forum zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to aby znaleźć sobie obstawę do ślubu. Najlepiej będzie jak kumple Ci w tym pomogą.

Ja na forum jestem od kilku lat i nie wydaje mi się aby komuś kto mnie nie zna osobiście, chciało się przyjechać z obstawą aby sprawić mi przyjemność.

Ja gdybym był w PL i miał nie więcej niż 100km do Ciebie to bym przyjechał z przyjemnością.

Edytowane przez KAROLSKI

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem i mam ale może będą u mnie się bawić na weselu raczej nie w kombinezonie

 

No właśnie , w takim wypadku to kumple twoich kumpli przyjeżdżają jako obstawa :icon_razz:

To troche wygląda tak jak byś szukał statystów :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się ale wydaje mi się, że na forum zarejestrowałeś się tylko i wyłącznie po to aby znaleźć sobie obstawę do ślubu.

i na dodatek latasz niby tyle lat na moto a piszesz jak zwykły mocher który w motorach odróżnia najwyżej ścigacza i "harleja" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki w tym problem ?

Skoro zona/dziewczyna/kolezanka/laska wie jakie mam hobby i wie ze jade w obstawie, to spotykamy sie na slubie i weselu i spoko :icon_mrgreen:

Wszyscy goscie slubni i weselni wiedza o tym i nie ma problemu.

No chyba ze Ty masz takie ktore sie wstydza ze Ty kumplowi robisz obstawe :icon_twisted:

Juz nie raz tak robilem, robilismy i nikt nie mial z tym problemow ze czesc gosci ( my jako kumple ) jestesmy w strojach motocyklowych. :crossy:

Chciec to moc i to wszystko a nie szukac problemow.

lubię to! :lalag: <facebook> :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Pradze mieszkasz Ty czy Twoja przyszła małżonka?

 

ja :biggrin:

I nie masz kolegów na motocyklach, widocznie coś w tym musi być.

 

nie każdy na pradze ma czas ja go za bardzo nie mam 2 etaty +studia i jeszcze siłka :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom co piszą inni ja postaram się być i postaram sie jeszcze zwerbować dwóch kumpli, nie dlatego żeby dostać tą flaszkę którą obiecujesz tylko sam bym chciał mieć taką obstawe i postaram się Ci pomóc chociażby samym moim 'plastykiem'. Dla mnie uśmiech na twojej twarzy przed kościołem czy przed salą bedzie bezcenny:) Jeśli nic mi nie wypadnie to na mnie możesz liczyć choć nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem ślub to znajomi przylecieli ze śląska do Torunia (400km), przyjechali też znajomi mojej żonki z Torunia i okolic, części ludzi nie znałem, przyjechało 65 motocykli (z czego ok 25 śląsk), kolumna ponad kilometr, a później impreza osobna dla motocyklistów nad jeziorkiem, domki, browar wódeczka i te sprawy, wszyscy zadowoleni.

 

Nie rozumiem trochę ludzi nabijających się z gościa że chciałby aby mu towarzyszyć w tym dniu, byłem na kilku moto weselach u ludzi których znałem tylko z forum i bardzo miło to wspominam. Nie ma co się napinać, pojechać, poszaleć, flaszkę na wieczór wziąć i cieszyć się życiem.

 

Poniżej urywek z mojej obstawy:

 

 

Pozdr i życzę udanej imprezy.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki w tym problem ?

Skoro zona/dziewczyna/kolezanka/laska wie jakie mam hobby i wie ze jade w obstawie, to spotykamy sie na slubie i weselu i spoko :icon_mrgreen:

Wszyscy goscie slubni i weselni wiedza o tym i nie ma problemu.

No chyba ze Ty masz takie ktore sie wstydza ze Ty kumplowi robisz obstawe :icon_twisted:

Juz nie raz tak robilem, robilismy i nikt nie mial z tym problemow ze czesc gosci ( my jako kumple ) jestesmy w strojach motocyklowych. :crossy:

Chciec to moc i to wszystko a nie szukac problemow.

Też nie widzę problemu.Znajomy ( zaproszony na ślub i wesele ) jechał w obstawie na GSXR w garniaku. :)

Film z przejazdu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę koledzy wdzięczny jak byście mogli mi towarzyszyć w takiej drodze i kilku znajomych poprosić w moim imieniu jak by mogli mi towarzyszyć będę bardzo ale to bardzo wdzięczny i szczęśliwy :biggrin:

a jak oglądam te filmiki to łza w oku się kręci i w gardle ściska coś pięknego szok po prostu szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oglądam te filmiki to łza w oku się kręci i w gardle ściska coś pięknego szok po prostu szok

 

Ale szok ze na moto czy tez szok ze juz sie nie jest kawalerem czy co ? :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oglądam te filmiki to łza w oku się kręci i w gardle ściska coś pięknego szok po prostu szok

 

Ale szok ze na moto czy tez szok ze juz sie nie jest kawalerem czy co ? :icon_mrgreen:

 

kawalerem jeszcze jestem do 25czerwca coś pięknego taka eskorta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę koledzy wdzięczny jak byście mogli mi towarzyszyć w takiej drodze i kilku znajomych poprosić w moim imieniu jak by mogli mi towarzyszyć będę bardzo ale to bardzo wdzięczny i szczęśliwy :biggrin:

a jak oglądam te filmiki to łza w oku się kręci i w gardle ściska coś pięknego szok po prostu szok

 

Szok to mieli ludzie we wsi jak widzieli 1,5 km sznur motocykli :) Droga nieprzejezdna, 14 bram, aż jakiś buc po policję zadzwonił, ale mieliśmy w obstawie strażnika gminnego na moto więc tylko popatrzeli na tą paradę :)

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Pradze mieszkasz Ty czy Twoja przyszła małżonka?

 

ja :biggrin:

 

 

Ja też Praga, jak będę tego dnia wolny to mogę się dołączyć. Masz do wyboru 600 RR i Kawę Z750 hehe ;p

 

jc to się przypomnij w czerwcu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...