Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2011


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że oglądam również F1, mogę powiedzieć, że Borowczyk ani tu ani tu nie nadaje się na komentatora. Jego miejsce widzę tylko w komentowaniu konkursu na najdłuższy pocałunek. Nie rozumiem polityki polsatu wciskania tego Pana w każdy sport motorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick, Michał dlaczego nie komentowałeś, co się stało?

Przecież można się było porzygać przed telewizorem, dawno tak nie kompetentnych osób nie słyszałem. Badziaka jeszcze można przeżyć, ale gościa od F1 już nie.

 

Dokładnie - tego nie da się słuchać! jedynym pocieszeniem jest to, że pokazują całość, bez reklam - super!

Rossi dziesiąty - potnę się...ale dobrze, że chociaż Kamieniarz nie wygrał :icon_razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie z tym komentowaniem. Też pomyślałem "o rany znów ten Borowczyk", ale w dupie z nim.

Ważne, że pokazują wszystkie wyścigi/treningi w dobrej jakości, a dzisiejsze wyścigi były naprawdę fajne.

 

Trzeba też wziąć poprawkę, że ma to teraz też być dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli styczności z wyścigami na dwóch kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie z tym komentowaniem. Też pomyślałem "o rany znów ten Borowczyk", ale w dupie z nim.

Ważne, że pokazują wszystkie wyścigi/treningi w dobrej jakości, a dzisiejsze wyścigi były naprawdę fajne.

 

Trzeba też wziąć poprawkę, że ma to teraz też być dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli styczności z wyścigami na dwóch kołach.

 

Mnie niestety razi również mierna polszczyzna panów B. - obydwóch. Ale cóż - dobrze, że w ogóle można oglądać, w całości i dobrej jakości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick wróć, bo nie dam rady oglądać całego sezonu z tym duetem. Badziak jak popracuje nad dykcją to jeszcze ujdzie, ale komentarz Borowczyka, pomimo świetnej dykcji, jest straszny. Czuć, że gościu z motocyklami nie ma zbyt wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick wróć, bo nie dam rady oglądać całego sezonu z tym duetem. Badziak jak popracuje nad dykcją to jeszcze ujdzie, ale komentarz Borowczyka, pomimo świetnej dykcji, jest straszny. Czuć, że gościu z motocyklami nie ma zbyt wiele wspólnego.

 

Podzielam Twoją opinię. Badziak jeszcze zna sie na rzeczy, w końcu o ile wiem ścigał się w wyścigach motocyklowych. Borowczyk to totalne dno. Nie dość, że zdarzają mu się pomyłki typu: myli motocykle z samochodami, to jeszcze ciągle mówi o tej piepr***** Formule 1. I tak na MotoGP patrzą w 99% motocykliści, a mogę się założyć, że 80-90% motocyklistów F1 nie interesuje i szkoda czasu na ten komentarz podczas wyścigu. Druga sprawa jest taka, że to właśnie on komentuje przez największą część czasu. Nie daje dojść do słowa Badziakowi, a może się mylę? Może to Badziak jest tak mało mówny? Tak czy siak

najlepszy jest duet A.Badziak + M.Fiałkowski

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś powtórki.

 

Moto2 świetny wyscig

GP też super

 

Ale Borowczyka nie mogę przetrawić. Przynajmniej tych wtrąceń o F1 mógłby sobie darować.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...