Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dupy nie urwie ,ja latam E34 td 115KM z 1994r przebieg wg licznika ok.400tys (ile skrecony to już chyba nikt nie dojdzie) i tragedii nie ma. Zawiecha typowa dla marki-sztywna i swietna na winkle, wygłoszone lepiej niz niejedno dzisiejsze auto, napedzik na tył-tylko silniczek mocniejszy by się przydał ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale to dziwne że tak się dzieje tylko w X3 i X5. Znajomy ma 320D z 2012 i jest kompletnie bezawaryjna.

 

Moze dlatego tak jest, ze wersje X sa robione w USA.

Ja mam 320i z 2009 roku, przebieg 121 tys km i jedyna awaria jaka mi sie przytrafila to spalona zarowka swiatel przednich :)

Bylem nia ostatnio na MOT (przeglad techniczny), przeszla bez mrugniecia, bardzo skrupulatny przeglad, nawet malego luziku w zawieszeniu nie znalezli.

 

Dla mnie BMW ma to cos w sobie, jezdzilem wieloma markami samochodow ale od jakiegos czasu jestem zakochany w BMW :)

Na tyle zakochany, ze dzis kupilem BMW 530d GT :)

Co prawda nie przepadam za dieslami, jednak nie mialem wyboru.

Model ten schodzi w UK jak cieple buleczki i jest ich malo na rynku, wszystkie dostepne egzemplarze maja wlasnie wspomniany silnik diesla.

Tak naprawde chcialem kupic BMW serii 7 ale jak obejrzelismy przez przypadek jedna 5 GT, to juz wiedzielismy ...

Niestety ten ogladany przez nas egzemplarz okazal sie juz sprzedany :( Zreszta jak kilka kolejnych za ktorymi dzisiaj dzwonilem :(

Znalazlem jeden dostepny w Londynie, nie widzialem go jeszcze poza zdjeciami :) Zadatkowalem i jutro jadziemy dopelnic formalnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Ja również gratuluję ;)

Czasami gdy idę po pieczywo do piekarni, to widuję takie BMW F 800 GS w wersji Adventure, które dodatkowo jest w żółtym kolorze. Fajnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby jesli interesuje go kiera po niewlasciwej stronie to moge sie rozejrzec :)
Nawet niedawno moj kolega mial do sprzedania E-46 w wersji 330i cabrio.
Podejrzewam, ze jeszcze ma ten samochod, jak zreszta wiele innych starych BMW :)

On tak sprzedaje by nie sprzedac i tylko dokupuje kolejne stare BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy wczoraj na dziś przyprowadziłem to świeżo zakupione BMW. Przejechałem około 160 mil w ciężkich warunkach drogowych.

Nie żałuję zakupu :)

Jeszcze nigdy w życiu nie jechałem tak komfortowym autem :)

 

Wyjazd na urlop, podczas którego planuję przejechać 3-4 tyś mil będzie czystą przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pogoda na to pozwoli, to zrobię jakieś fotki i je zamieszczę.

 

Zrobilem zdjecie, niestety ani tlo ani tez pogoda nie pozwalaja na okazanie piekna tej maszyny ;)

Jak kiedys bede mial okazje to zrobie porzadne zdjecia :)

 

post-687-0-89175800-1437922574_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calikiem inaczej wygląda w rzeczywistości , jeśli Januszowi się podoba to git . Podobnie z Mercedesem klasy R dla jednych brzydal, innym się podoba .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeo dziękuję :)

Sam się cieszę jak dziecko :)

Jutro już nim wyruszamy na urlop :)

Zdjęcie nie oddaje do końca jego wizualnych walorów. Ten kolor wygląda pięknie w słońcu.

Ten egzemplarz jest w pełnym M pakiecie.

W środku wyglągda obłędnie, ma sportowe siedzenia obszyte białą skórą, zamiast drewnianych paneli ma piękne chromowane, nad głową jest czarna podsufitka, która skrywa wielki szklany dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...