Skocz do zawartości

Pontiac Transsport 3,8 v6 czy ktoś tym jeździ?


marian65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ku*wa co to się dzieje w tych szkołach, bezstresowe wychowanie.

a tam, w szkołach od razu. Jednego wychowała szkoła, innego rodzice. Zresztą, sam, jako psycholog, to wiesz najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mercedesem to może MOC podjedzie. :bigrazz:

 

 

Bo mercami jezdza koneserzy i dojrzali mezczyzni, wiedzacy czego chca od zycia i wiedzacy co dobre :cool:

 

Są takie zawody?

 

Ano zdarzają się :)

Albo - kto pierwszy dostanie uwagę, kto dostanie więcej uwag.

Rozrabianie na zasadzie - żeby nauczyciel się nie nudził..

Dzieciaki są pomysłowe, tylko, że potem nic nie umieją i rośnie nam klasa robotnicza (choć może i dobrze).

 

Dzieciaki tak robia bo nauczyciele to dupy a nie pedagogowie. Jak ja uczylem to zaden uczen nie smial nawet geby otworzyc bez uprzedniego podniesienia reki i udzielenia glosu. Uczen wiedzial co mu i kiedy wolno i przestrzegal regulaminow wzorowo. Mam choc poczucie, ze cos z nich wyroslo a nie mezmozga masa jelopow.

 

P.S.

Nie musza mi dziekowac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki tak robia bo nauczyciele to dupy a nie pedagogowie. Jak ja uczylem to zaden uczen nie smial nawet geby otworzyc bez uprzedniego podniesienia reki i udzielenia glosu. Uczen wiedzial co mu i kiedy wolno i przestrzegal regulaminow wzorowo. Mam choc poczucie, ze cos z nich wyroslo a nie mezmozga masa jelopow.

 

P.S.

Nie musza mi dziekowac :icon_mrgreen:

 

Trochę jest w tym racji, wielu nauczycieli to ludzie bez powołania (lub już wypaleni), ale i dzieciaki teraz są inne niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,dzieciaki w szkołach są takie jak kiedyś tylko że kiedyś w szkołach była dyscyplina i nie znano ADHD,no i rodzice byli rozsądni.Łeboń podskoczył to dostał w pałę i grzecznie siedział ,więc zawsze coś usłyszał i nie przeszkadzał innym.Jeśli narozrabiał to miał pełne gacie słysząc że musi iść do dyrektora a po powrocie do domu drugi raz dostawał popalić.Obecnie dzieciątka są wychowywane bezstresowo.Do dyrektora wchodzi taki otwierając drzwi z kopa a jeśli ktoś na niego krzywo spojrzy to rodzic przylatuje z pyskiem do szkoły i nauczyciel ma przerąbane.

Co do wychowania w domu to mogą się wypowiedzieć mądrzejsi .Ci którzy dzieci wychować umieją bo jak na to wygląda ja nie umiem chociaż mają wszystko... :icon_evil:

 

No panowie zamykam temat mojego auta do puki kół nie zrobię i karoserii nie naprawię.Chyba że ktoś wie jakie obwody blokuje immobilizer.

 

Co do dzieci to proponuję również zakończyć temat bo w kraju spadnie przyrost naturalny.Motocykliści nie mający potomstwa mogą dojść do wniosku że jednoosobowy sex uchroni ich przed kłopotami jakie mają ich dzieciaci koledzy i w konsekwencji na moto latać będą w przyszłości same staruchy. :buttrock:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś wie jakie obwody blokuje immobilizer.

 

 

to zalezy od zaawansowania ukladu. Zwykle blokowany jest doplyw paliwa, uklad wtryskowy oraz uklad zaplonowy. W zaleznosci od sterowania rozrusznikiem bywa i tak ze jest on takze blokowany.

W niektorych modelach da sie to wylaczyc poprzez serwis lub tez speca od elektroniki, a w niektorych tylko poprzez speca od elektroniki czy tez elektronika-zlodzieja.

 

a wiecie jaka byla moja ulubiona rozrywka z dziecienstwa ? Otoz obowiazkowe zbicie kazdej napotkanej butelki czy tez sloika i generalnie wszystkiego co sie dalo roztluc ... a juz idealem bylo jak ktos sprzatal w piwnicy i wyrzucal stare przetwory na smietnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ural_zgora-nie wiesz jak to wygląda w przypadku instal.gazowych.U mnie zapłon działa i na gazie chodzi.Czy było by to możliwe w przyp.awarii immo?

 

Tiia,ja w dzieciństwie byłem rusznikarzem amatorem i nie jednego zająca czy sarnę do domu przywlokłem ku rozpaczy mojego śp. Ojca.Ale wpierdol był zawsze po mimo że z kupnem mięsa były już w tedy kłopoty :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,dzieciaki w szkołach są takie jak kiedyś tylko że kiedyś w szkołach była dyscyplina i nie znano ADHD,no i rodzice byli rozsądni.Łeboń podskoczył to dostał w pałę i grzecznie siedział ,więc zawsze coś usłyszał i nie przeszkadzał innym.Jeśli narozrabiał to miał pełne gacie słysząc że musi iść do dyrektora a po powrocie do domu drugi raz dostawał popalić.Obecnie dzieciątka są wychowywane bezstresowo.Do dyrektora wchodzi taki otwierając drzwi z kopa a jeśli ktoś na niego krzywo spojrzy to rodzic przylatuje z pyskiem do szkoły i nauczyciel ma przerąbane.

 

Święta racja, całe zło w szkołach się zaczęło od wprowadzenia dys-czegokolwiek i ADHD.

Jeszcze weszła ustawa, że dzieciak może zdać do następnej klasy z jedną jedynką (oczywiście za zgodą rady pedagogicznej).

A ja sam nie raz dostałem linijką po łapach i jakoś nie chodziłem na skargę, bo wiedziałem, że nie oberwałem bez powodu.

Z drugiej strony, to, że dzieciaki są jakie są, to nie jest ich wina, winne są media i brak czasu ich opiekunów.

Ale takie mamy czasy, więc starajmy się dawać przykład :)

 

 

Powinniśmy założyć temat pt "Motocykliści uczą, bawią, wychowują" :)

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...