Skocz do zawartości

Pontiac Transsport 3,8 v6 czy ktoś tym jeździ?


marian65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marian, ty na takich kapciach rodzine wozisz, tobie ku*wa ich zycie nie mile :icon_question:

Ciekawe co bys pisal gdyby ta opona wystrzelila przy 100 albo i wiecej km/h :icon_question:

Nawet gdyby sie zagapil to ta opona nie miala prawa strzelic, a ten wybuch wyglada na bardzo spekularny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domestos..nie czytasz wątku.

 

Marian...masz przesrane ;-)

Już przerabialiśmy temat Twoich synów.

Owszem, błędy się zdarzają ale jeszcze do tego jak się myśli i zna trochę fizykę to jest ich mniej.

 

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarCrazHa

Marian, ty na takich kapciach rodzine wozisz, tobie ku*wa ich zycie nie mile :icon_question:

Ciekawe co bys pisal gdyby ta opona wystrzelila przy 100 albo i wiecej km/h :icon_question:

Nawet gdyby sie zagapil to ta opona nie miala prawa strzelic, a ten wybuch wyglada na bardzo spekularny...

Nie mówiąc już o tym że te plastiki przy wystrzale mogły go mocno poharatać.Nie ma co lamentować ,trzeba sie cieszyć że się mu nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy lubi ze mną szybko jeździć (jako plecak) i chce motocykl ( jak to jaki-niebieski ! :banghead: )

 

Skoro Twój syn dobiera motocykl ze względu na kolor, to może porozmawiaj z nim na temat identyfikacji płciowej i zmiany płci.. Może jakby stał się kobietą, to by się lepiej poczuł :icon_evil: :)

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, ty na takich kapciach rodzine wozisz, tobie ku*wa ich zycie nie mile (IMG:style_emoticons/default/icon_question.gif)

Ciekawe co bys pisal gdyby ta opona wystrzelila przy 100 albo i wiecej km/h (IMG:style_emoticons/default/icon_question.gif)

Nawet gdyby sie zagapil to ta opona nie miala prawa strzelic, a ten wybuch wyglada na bardzo spekularny...

 

 

 

Jezeli w tych oponach bylo caly czas powietrze tzn samochod nie stal iles tam na kapciach to przy dopompowaniu powietrza nie powinno byc zadnego wystrzalu. Kiedys w moim starszym samochodzie mialem Micheliny okolo 30 -letnie :icon_rolleyes: Rozmiar byl nieco nietypowy 165x15 i ciezko bylo cos takiego dostac. Samochod jezdzil na tych oponach nawet ponad 100km/h :wink: i nigdy nic nie wystrzelilo. Tylko ze te kola zawsze byly napompowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocu - mam uczulenie na auta więc to jak mi się spieprzyło w zeszłym roku stoi już 7 m-cy,nie chce mi się grzebać jak mi coś nie wychodzi :bigrazz: .Opony kupiłem ale nie miałem czasu wymienić skoro auto stoi.Naprawię to wymienię.

 

YUBY-mam jeszcze córkę ale dla Ciebie za młoda :biggrin: (7 lat).Nie odstępuje mnie na krok i umie więcej rzeczy zrobić niż chłopcy,aż się obawiam czy jej kiedyś cycki wyrosną :biggrin: Niestety chłopcy są mało męscy a dziewczyna mało kobieca... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY-mam jeszcze córkę ale dla Ciebie za młoda :biggrin: (7 lat).Nie odstępuje mnie na krok i umie więcej rzeczy zrobić niż chłopcy,aż się obawiam czy jej kiedyś cycki wyrosną :biggrin: Niestety chłopcy są mało męscy a dziewczyna mało kobieca... :evil:

 

Co Ty brałeś za młodu, że Ci tak w genach namieszało?? Ostrzeż nas :)

 

A swoją drogą, jak młoda zacznie dojrzewać, to hormony zrobią swoje. Dla synów raczej już nie ma nadziei.. obym się mylił..

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co Ty brałeś za młodu, że Ci tak w genach namieszało?? Ostrzeż nas :)

 

A swoją drogą, jak młoda zacznie dojrzewać, to hormony zrobią swoje. Dla synów raczej już nie ma nadziei.. obym się myli

 

jurbassteck-geny są przedniej jakości ale czasy kijowe do wychowywania dzieci.

Co do córki to już zapowiedziałem w domu,że jeśli znajdzie kiedyś narzeczonego i ten podjedzie pod bramę czymś innym jak moto czy mercedes to odstrzelę...

Nie martwcie się.Do tego czasu będziecie już staruchami :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurbassteck-geny są przedniej jakości ale czasy kijowe do wychowywania dzieci.

 

Nie mam dzieci, więc nie wiem.. Ale uczę takie małe nieroby i niestety muszę się z Tobą zgodzić - nic ich nie interesuje prócz Fejsbuka, De-motywerów, NK i kiepskiej muzyki.

No i oczywiście zawody, kto pierwszy dostanie pałę podczas lekcji, lub wk@$wi nauczyciela..

Ale nie jest aż tak źle, są jeszcze młode mózgi chętne rozwoju, tylko, że boją się wyjść poza ramy, bo zostaną nazwane kujonami.

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie zawody?

 

Ano zdarzają się :)

Albo - kto pierwszy dostanie uwagę, kto dostanie więcej uwag.

Rozrabianie na zasadzie - żeby nauczyciel się nie nudził..

Dzieciaki są pomysłowe, tylko, że potem nic nie umieją i rośnie nam klasa robotnicza (choć może i dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i oczywiście zawody, kto pierwszy dostanie pałę podczas lekcji..

Są takie zawody?

 

YUBY-niestety zawody są bo nauczyciele skarżą się że smarkacze po zdobyciu pały wstają od stolika unosząc kciuk do góry i kłaniają się klasie... :buttrock:

W szkole młodszego syna robią jeszcze zawody kto większą pichę tabaki przez rurkę od długopisu wciągnie.O szkole starszego wolę się nie wypowiadać :icon_twisted:

Acha co do moto czy merca to ma mieć jedno albo drugie tzn albo ma być normalny albo bogaty... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...