Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynanie naprawiania świata od innych. Kurczę, jak ja to lubię! :)

 

 

Moje sprzęty trzymają swoje części i płyny tam gdzie ich miejsce a nie na drodze. Mogę sobie pozwolić teraz na świat. Może przez to, że nazywasz się jak olej do skrzyni biegów nie uznajesz wypadków spowodowanych ślizgiem po plamie tego specyfiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy polaczek jesteś i tyle. A jak chcesz się przylansować mój małomiasteczkowy kolego to za taką kasę masz podróbę super 7, co prawda zrobioną przez pana Henia, ale jeździ.

Powiedz jak coś kupisz pro- zrobimy zakłady kiedy pierwsza latarnia/urwane cośtam.

Pa misiaczku i miłego szukania wśród polskich sztrucli życzę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napisze dla odmiany cos na temat.

 

Mi z takich koazckich limuzyn najbardziej podoba sie Lexus LS i Honda Legend zwłaszcza coupe, ale Ty szukasz limo wiec odpatada.

Np to:

 

http://otomoto.pl/lexus-ls400-super-stan-s...-C16711625.html

 

nie wyglada jak rozdmuchana 190'tka, grzeczne a8 albo jak cygańskie bmw 7.

Ciekawy i bardzo mało popularny samochód.

Myślaleś o japoncach. czy bierzesz pod uwage wyłacznie fury z ojczyzny nazizmu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napisze dla odmiany cos na temat.

 

Mi z takich koazckich limuzyn najbardziej podoba sie Lexus LS i Honda Legend zwłaszcza coupe, ale Ty szukasz limo wiec odpatada.

Np to:

 

http://otomoto.pl/lexus-ls400-super-stan-s...-C16711625.html

 

nie wyglada jak rozdmuchana 190'tka, grzeczne a8 albo jak cygańskie bmw 7.

Ciekawy i bardzo mało popularny samochód.

Myślaleś o japoncach. czy bierzesz pod uwage wyłacznie fury z ojczyzny nazizmu ?

 

4,0 benzyna, prze kozak to trza być żeby to utrzymać. Jeśli BMW 7 to dla ciebie cygańskie auto to ciekawy jestem jaką biznesastrą ty jeździsz że takie opinie wydajesz. Jechałeś chociaż kiedyś takim samochodem?

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napisze dla odmiany cos na temat.

 

Mi z takich koazckich limuzyn najbardziej podoba sie Lexus LS i Honda Legend zwłaszcza coupe, ale Ty szukasz limo wiec odpatada.

Np to:

 

http://otomoto.pl/lexus-ls400-super-stan-s...-C16711625.html

 

nie wyglada jak rozdmuchana 190'tka, grzeczne a8 albo jak cygańskie bmw 7.

Ciekawy i bardzo mało popularny samochód.

Myślaleś o japoncach. czy bierzesz pod uwage wyłacznie fury z ojczyzny nazizmu ?

 

 

Kupujac takie malopopularne cacka, trzeba wziac pod uwage ze jak cos kleknie to na czesci wyda majatek.

:icon_mrgreen:

 

BMW= Banditen Motor Wagen :lapad: :lapad: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro., widzę że chcesz być naprawdę PRO.

Musisz dodatkowo zakupić kajdan z tombaku, dobry sikor, zamszowe mokasyny i będziesz jak Paweł Deląg.

Albo styl w rytmie hip-hopu, będziesz prawie jak Tede, prawie.....

 

Yuby, jak Ty coś napiszesz to trudno utrzymać mocz w pęcherzu :smile:

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za mały budżet na tego typu auto, chyba, że masz na podorędziu dodatkową znaczną kwotę na nieprzewidziane wydatki. Wszystkie auta, które wziąłeś pod uwagę są bardzo dobre, pod warunkiem znalezienia egzemplarza w dobrym stanie (co przy rocznikach za kwotę do 30000 będzie trudne, ale nie niemożliwe). Niestety, los większości tych samochodów wyglądał tak, że po sprzedaży przez pierwszego właściciela dostawały się w łapska tureckiego cwaniaczka, który w krótkim czasie je dobijał i sprzedawał do Polski. Serwis tych pojazdów jest niestety dosyć drogi, zwłaszcza, że jak zrozumiałem, nie lubisz grzebać przy samochodach. Nie zgodzę się z kolegą MOC, że części do w140 są tanie - owszem, jest na rynku trochę tanich zamienników, ale sporo gratów da się kupić wyłącznie w ASO - np. bardzo drogie elementy elektroniki. Poza tym, wbrew pozorom, osiągi tych samochodów są bardzo dobre, ale gorsze niż można się spodziewać po wielkich pojemnościach skokowych (zwłaszcza w140). Spalanie do przyjęcia (o dziwo!) - CL 500 w140 w cyklu mieszanym ok 16/100.

I na koniec dygresja - skąd w niektórych piszących tyle jadu i zawiści w stosunku do dzieci dobrze sytuowanych rodziców? Gdybyście sami byli zamożni to kazalibyście dziecku chodzić w ciuchach z lumpeksu, jeździć tramwajem i w......lać suche kartofle i chleb ze smalcem? Czy może gdybyście mieli dostać od rodziców dobre auto, to powiedzielibyście "Poproszę Poloneza"? Trochę przejaskrawiam, ale jak czytam niektóre posty to wydaje mi się, że bogaci rodzice, którzy pomagają dzieciom to zło, lepiej wychowywać się w DD czy na ulicy ew. w rodzinie dysfunkcyjnej (lubię to określenie :) Darujcie ten OT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zapytam skad wy wiecie odkogo PRO ma pieniadze, bo Yuby tak powiedzial? Od razu zalozenie ze od bogatych rodzicow, a jak chlopak jest zaradny i zarobil sobie te pieniadze bo odkladal i oszczedzal, nie wydawal na dziwki i koks tylko skrupulatnie zbieral sobie i teraz ma chec spelnic marzenia ? Co do czesci do S 140 to jest ich masa sprowadzaja cale samochody z jukeju na czesci wiec zero najmniejszego problemu z dostaniem dobrej uzywki, nawet elektronika jest dostepna wystarczy wpisac w allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...