Skocz do zawartości

GPX 600 - GPZ 600 Jakie rożnice? Co lepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewny ale GPX to chyba wersja na rynek USA,ja miałem kiedyś GPZ 900R,i zaóważyłem,że te silniki mają wspólną wade czyli wypalanie sie zaworów ssących,ja w swojej musiałem wszystkie zawory ssace wymienic plus do tego wałek rozrządu i dzwignie zaworowe,potem z niewiadomych przyczyn padł mi modół i przestał chodzic na dwa cylindry,ale plusy to te motory jak na tamte lata miały super osiągi,a i zobacz tu,jednak GPX jest nowszą i mocniejszą wersją GPZ http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...x600/gpx600.htm

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Byłem ostanio oglądać GPX 600 97r z małym przebiegiem. Lakier był w tak dobrym stanie, że az sie niechce wieżyć, że orginalny. Po plastikach nie widać śladów pęknieć,spawania i tp. tylko naklejki były bezpośrednio naklejone na lakier i niczym nie zabezpieczone. To najtańsza w pełni obudowana 600 z lat 90 i zastanawiam się czy w ramach oszczędności tak to było w orginale? Na naklejce w wylotach powietrza za silnika były bomble jakby powstały z przegrzania. Czy wszystkie orginalne GPX tak mają? Technicznie moto wygląda jakby miało faktyczny przebieg, jedyne do czego mogłem się przyczepić to spocona laga. Myslałem o kupnie tego moto jako drugie, na leniwe niedzielne przejażdzki rodem z lat 80:) na codzień jeżdżę CBR 900 RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...