Skocz do zawartości

ciekawostka z gatunku ubioru crossowego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak jade do lasu crossem to obowiązkowo kask i grubo sie ubieram a na nogach mam filcaki

W grubym ubraniu to sie ciężko jeżdzi i bardzo szybko sie spocisz i zgrzejesz. Jak masz troche pieniedzy to zainwestuj w ochraniacze i buty , niekoniecznie nowe ale to już zawsze cos. O rękawiczkach to już nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehe;]

moze sie chłopak chciał opalić ; ]

przypomniało mi się jak w judgement day jeden gostek robił wheelie w kasku,t-shircie i krótkich spodenkach,ale tak sie złożyło,że przesadził i poleciał do tyłu z moto i nieźle po asfalcie poszlifował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A może ktoś się temu gościowi dał przejechać i mu sie nie chciało ubierać kasku? Ale to nie zmienia faktu że jest głupi

 

JA pier***e....czy ty jestes az tak dziki ze nie rozumiesz ze temtow z przed roku i 5miesiecy sie nie odswierza?? :)

Żeby jeszcze odpowiedz wnosila cos wiecej do tematu...

NIE ODSWIERZAJ STARY TEMATOW!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy ludzie mnie denerwują' date=' stać ich na drogie moto, ale na ciuchy już nie (albo twierdzą, że są im niepotrzebne) !!! Powiem jeszcze, że sam znam takiego goscia na exc 250, który używa go tylko do jazdy w mieście i popisywania przed innymi

Najwyżej bedzie go czekał przeszczep skury z dup* [/quote']

Boli cie to? Mam kase niechaj robi co zechce.

 

Ja jestem ZA wlasnie spelnianiem takowych wlasnych zachcianek. Chce sobie chlopak poskakac w krotkich spodenkach - ok, niech skacze sobie nawet w stringach - robi to na wlasna odpowiedzialnosc wszkaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy ludzie mnie denerwują' date=' stać ich na drogie moto, ale na ciuchy już nie (albo twierdzą, że są im niepotrzebne) !!! Powiem jeszcze, że sam znam takiego goscia na exc 250, który używa go tylko do jazdy w mieście i popisywania przed innymi

Najwyżej bedzie go czekał przeszczep skury z dup*[/quote']

No i masz cos do tego?

Ciesz sie ze ty masz taki motor :]

Ja mam wr i jeszcze ubrania nie mam i co wkurza cie to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubioru to chyba indywidalna sprawa. Ja chciałbym kupić sobie kiedyś FOX-a za 1400zł (tylko te wchodzą w gre) ale nie moge ich kupić bo zbieram na EXC. Dlatego na początku bede jeździł w normalnych adikach. Znienawidzicie mnie za to? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kupić sobie kiedyś FOX-a za 1400zł (tylko te wchodzą w gre) ale nie moge ich kupić bo zbieram na EXC. Dlatego na początku bede jeździł w normalnych adikach. Znienawidzicie mnie za to?

 

Heheh... Pogadamy po pierwszej mocniejszej glebie. Mi tez sie tak wydawalo... Teraz boje sie jezdzic bez butow i buzzera... Czuje sie taki "nagi" :):):)

 

Lepiej kup sobie na poczatek jakies uzywane butki i ciesz sie cala noga.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubioru to chyba indywidalna sprawa. Ja chciałbym kupić sobie kiedyś FOX-a za 1400zł (tylko te wchodzą w gre) ale nie moge ich kupić bo zbieram na EXC. Dlatego na początku bede jeździł w normalnych adikach. Znienawidzicie mnie za to?

Do pierwszej gleby,później będziesz żałował,że nei kupiłeś nawet używek za 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...