Skocz do zawartości

mała torpeda za małe pieniądze


McPerry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mazda 323 GTX, GTR od 1,6 (w nadwoziu BF) i 1,8 (BG) 140 do 180 ... rozwojowe bo z turbiną. Napęd na przód lub 4x4 w zależności od wersji

Isuzu Gemini GTi (bliźniak mazdy 323 GTX w nadowziu BF), napęd na przód

Isuzu Piazza kilka róznych silników w zalezności od generacji i rynku. Napęd na tył lub 4x4

Suzuki Swift GTi napęd na przód lub Subaru Justy - bliźniak swifta ale z napędem na 4 koła silniki słabe - trzeba swapować.

 

Napędy 4x4 we wszystkich tych małych autach wymagają częstych i raczej kosztownych serwisów jeśli jeździ się po asfaltach. Na szutrach wymiatają. I z tego co kojarzę wszystkie są to napędy permanentne czyli bez międzyosiowego LSD, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra 1.4 :biggrin: :clap:

 

Jak chcesz to za 2k mam Kadetta E 1.6. :biggrin: Chociaż poprzedni 1.4 znacznie lepiej szedł i mało palił. A silnik chyba taki sam jak ta Astra, nie znam się.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra 1.4 :biggrin: :clap:

niezawodna bestia ;)

mimo ze moja baba raz ja porysowala a drugi raz to co widac na zdjecie: lekkie pukniecie w dostawczak i przedni reflektor wymieniony ale blacharki nie chcialo mi sie robic i tak zostalo

 

za 2k mam Kadetta E 1.6. :biggrin: Chociaż poprzedni 1.4 znacznie lepiej szedł i mało palił. A silnik chyba taki sam jak ta Astra, nie znam się.

chyba jednak to juz inne silniki byly

Kadety poszly do Daewoo (Nexia) a Opel zaprojektowal nowa linie (Astra to bylo jedno z wiekszych przedsiewziec motoryzacyjnych w tamtym okresie)

 

 

gdybym mogl kupic nowoczesny samochod o parametrach tej Astry (niezawodnosc, taniosc eksploatacji, niezle prowadzenie, dostepnosc i cena czesci, pojemnosc bagaznika, koszty paliwa) to nie wahalbym sie nawet chwili - po prostu zal mi sprzedawac taki samochod. sasiad ma model z 1994 - i smiga co weekend do dziadkow 600 km (rowniez ma LPG). Ja robilem traski w wakacje po kilka tysiecy km- ma zadziwiajaco wygodne fotele. jedziesz 12 godz i nic cie nie boli- pelen komfort

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak to juz inne silniki byly

Kadety poszly do Daewoo (Nexia) a Opel zaprojektowal nowa linie (Astra to bylo jedno z wiekszych przedsiewziec motoryzacyjnych w tamtym okresie)

eeee nie ... ogólnie to był kadett z nowym nadwoziem.

Rewolucją był kadett E, potem to już było "Crtl+C, Ctrl+V" praktycznie do 2004 roku z niewielkimi zmianami

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z "Bimbak" - Mazda 323 rok89-94. Mozna kupic za male pieniadze. Sam osobicie wstawialem 1.8 140KM na miejsce 1.3. Istny szatan,trzeba uwazac bo szybko nabiera predkosci. Wersje z Turbo 4x4 mozna smialo wykorzystywac z sporcie lecz to juz wyzsza polka cenowa i z czesciami do tych modeli bywa ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corrado g60 lub vr6 , peugot 205 1900ccm gti, clio wiliams, ewent zwykla golfina mk III vr6, e30 325 (z napedem na tylne lapy chyba najwiecej frajdy) Najważniejsze by takiego "diabła" dorwać w przyzwoitym stanie a nie zajechaną taczkę po trzech dachowaniach ... Pzdr

 

"ałdi" 80/90 b3 coupe z dużym piecem (vr6 chyba tez były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...