Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Mojej VTRki nikt nie oglądał do tej pory a próbuje ją sprzedać od pół roku. Kolega ma VTR z 2001 roku i od 2 lat cisza z ogłoszeń.

 

Wiadomo, że cieżko znaleźć dobry motocykl, ale VTR wyjątkowo ciężko sprzedać, bo nie jest to tak popularny motocykl jak CBR czy R6.

Chciałem zamienic się na 600 ale to takie muły po przesiadce z dużej Vki że masakra.

Dla mnie dużą wadą jest mały zbiornik VTRki, zwłaszcza z przed liftingu. Jadąc bocznymi drogami i nie wiedząc gdzie następna stacja paliw musze tankowac co 180-190km a wołałbym przejeżdzać na luzie 250-300km jak to miało miejsce w cbr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej VTRki nikt nie oglądał do tej pory a próbuje ją sprzedać od pół roku. Kolega ma VTR z 2001 roku i od 2 lat cisza z ogłoszeń.

 

Sportowe V2 zawsze było ciężko w Polsce sprzedać. Wymaga więcej wprawy podczas jazdy, nie kręci się tak wysoko jak rzędówka no i nie pasuje do dresu. Jeszcze nie widziałem dresu w paski V2 a 4 rzędy pasków dosyć często widać na polskich ulicach. Taki sprzęt kupuję ktoś, kto chce go mieć, a nie szuka motoru na sezon.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, Twoja pierwsza V-ka to był Firestorm?

 

Ja z TL-em jestem od roku 2010, uwielbiam V2 za jej charakter oraz brzmienie. Wprawdzie jest wystawiona na Allegro, ale chyba jednak nie rozstanę się z nią, bo za każdym razem jak nią jadę i pomyślę, że miałoby się to skończyć to mi smutno jakoś...

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużą wadą jest mały zbiornik VTRki, zwłaszcza z przed liftingu. Jadąc bocznymi drogami i nie wiedząc gdzie następna stacja paliw musze tankowac co 180-190km a wołałbym przejeżdzać na luzie 250-300km jak to miało miejsce w cbr

To nie jest jeszcze taki problem znajomy ma harleya davidsona 1300 nie pamiętam dokładnie modelu ale ma zbiornik 10 litrów i tankowanie co 100km to jest tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujac kupno motoru przymierzalem sie do cbr929 ale v2 caly czas krazylo po glowie( w 1997r pierwszy raz slyszalem przejezdzajace 916, szukalem na niebie helikoptera zanim go ujrzalem).posluchalem sobie vtr-ki na zywo i sie zdecydowalem z obawami (paliwozernosc) i nie zaluje. klang i charakter silnika jest super a z benzynka daje radę (220-230 na baku spokojnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygode z widlakami zacząłem od SV 650 2001 w sumie jak Yuby :D

 

Yuby ty kupiles SV nowa??

 

JAkis czas temu chcialem sprzedac VTR ale jakos za dobrze mi z nia poprostu musze znalezc kase na drugie moto i tyle :P

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To juz ma kolejnych wlascicieli :P trafila na forum SV :D takiem mnie sie zdaweało z rejestracji ze to twoja :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice w rurach lag roczniki 97-01 a 02-05 obojętnie kio sprzedaje takie rury na allegro ma napisane w opisie że to do roczników 97-01 a pozostałe roczniki co mają jakieś inne. I nikt niema na allegro do roczników 2002-2005 sprzedawcy nic nie wiedzą na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jeszcze taki problem znajomy ma harleya davidsona 1300 nie pamiętam dokładnie modelu ale ma zbiornik 10 litrów i tankowanie co 100km to jest tragedia

 

oj ja mam zbiornik już większy tj 19l, ale raczej na nim 300km nie da się zrobić. Vtr ma pragnienie.rekord to chyba 250km i pali się rezerwa ok 4 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...