Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Gratki, teraz sprzet musi ladnie zapier....c. Ja siedze juz 2 miesiac w amsterdamie i az mnie kurwica strzela ze nie przyjechalem swoim moto bo jest tu duzo VTR'ek. Ale Twoja YUBY i tak rzadzi:D ja za 10 dni bede mogl nareszcie posmigac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanko. :notworthy:

Czy w zakrętach wasze vtr'ki są w 100% stabilne. Ja moją ujeżdżam cały sezon i nie czuje się pewnie przy złożeniu na długim zakręcie. Na krótkich zakrętach i przy małej szybkości jest o wiele lepiej. Jest jak przyklejona. Może to wina opon? Czy amor skrętu by tu pomógł? Może to wina lekkiego tyły, albo za miękkiego przodu? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to norma. Na początku bałem się że była po glebie i dla tego taka niestabilna. Ale jak mi przód dobił kilka razy na garbie, to zorientowałem się że zawiecha to nie jej mocna strona. Pokombinuję, ale myślę że bez amora skrętu się nie obędzie. Może na przyszły sezon, bo w tym już dosyć w nią wpakowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem fabryczne zawieszenie, tył utwardzony o 4 klikniecia w stosunku do seryjnego, i przod tez lekko utwardzony.....i na zakretach była stabilna, szlifowałem podnóżki i zachowywała sie jak nalezy :) Zanim zaczniesz inwestowac, popracuj nad ustawieniami, to duzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzij na VTR to zaczniesz liczyć heheh ;) . Nie no zartuje,aż tak źle nie jest, ale w zadnym wypadku nie jest to moto oszczędne, ale cos za coś.

Niemniej po modyfikacjach jakie wymienił Yuby spalanie musiało pojsc mocno do góry...stawiam na 14/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzij na VTR to zaczniesz liczyć heheh :) ....

 

Dokładnie, na początku też mi się wydawało że "trochę" większe spalanie to żaden problem, ale na dłuższą metę może być wkurzające. Da się jeździć VTR'ką oszczędnie, raz zszedłem do 7l na 100km, ale jaka to była jazda? VTR'ka daje prawdziwą przyjemność z jazdy jak da się jej trochę w palnik:) VTR'ka ma swoje minusy ale jestem z niej bardzo zadowolony i jak na razie nie planuje zmieniać sprzętu

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzij na VTR to zaczniesz liczyć heheh ;) . Nie no zartuje,aż tak źle nie jest, ale w zadnym wypadku nie jest to moto oszczędne, ale cos za coś.

Niemniej po modyfikacjach jakie wymienił Yuby spalanie musiało pojsc mocno do góry...stawiam na 14/100 :P

 

:eek: POWAŻNIE :) :cool:

 

Dokładnie, na początku też mi się wydawało że "trochę" większe spalanie to żaden problem, ale na dłuższą metę może być wkurzające.

 

I bardzo kosztowne. Jak ktoś mało jeźdźi to spalanie nie ma dużego znaczenia, ale jeśli śmiga się dużo to wtedy spalanie na prawdę może dać w kość... Na mój styl jazdy moja 954 bierze w granicach 10 litrów i na dłużą metę może to być prawdziwie wkurzające - tankowanie po 160-170 km :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zrobiłem mały upgrade mojej VTR ;) Mam założone przelotowe wydechy, bliżej nieokreślonej marki, ale sa ładne i co najważniejsze głośne oraz filtr K&N. No i niestety miałem tez oryginalne dysze i iglice w gaźnikach, no i trochę malo tej benzyny VTR'ka dostawała. A wiec przyszedł czas na Dynojet, i poszły nowe iglice w miejsce oryginalnych oraz dysze o słusznym rozmiarze 190 :biggrin: Wynik super, przyspieszenie może i wzrosło chociaż ciężko to obiektywnie stwierdzić, natomiast pozostałe wrażenia dzwiekowo-wizualne jak najbardziej warte poświęconej pracy. Piękne strzały w wydech oraz od czasu do czasu ogień z wydechu to jest to :clap: Oj dużo beznynki sie leje przez te 190ki :notworthy: A wiec :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli dobrze obstawiłem z tymi 14l u YUBY'ego :lalag:

NA przyszły sezon szykuje sie do drugiego moto....oczywiscie z jedynie słusznym silnikiem V2 :] VTR juz przerobiłem, teraz wybór padnie najprawdopodobniej na TL 1000 R. Bo lubie brutalne motorki :notworthy: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...