Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

sezon się rozpoczął, pierwsze wypadki a tu cisza.

Mój motocykl już gotowy do sezonu-zostało wymienić opone tylną, która stoi od miesiąca w piwnicy i czeka na wolną chwilę by podjechać do wulkanizatora.

Niestety kolega u mnie na ZX6R się przeliczył z mocą przesiadając się z GPZ500 i niestety od 3 tygodni jest w spiączce klinicznej i walczy o życie.

Tak więc kochani uwazajcie i nie przeceniajcie swoich możliwości na początek, bo nawet mistrzowie potrzebują wielu godzin treningu by osiągnąć formę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj latałem moja niunią w deszczu-bo oponke nowa zakupiłem i wymieniłem. zjechałem do garażu dopiero gdy kurtka przemokła na tyle ze bluza i t-shirt zmoczone zostały taką miałem frajde, choc i przeboi przy wymianie opony tez(szukalem ponad 3 godz tulejki-której w ogole nie było a ubzdurałem sobie że byc powinna i była hehehe) no ale -pierwsze mile już są nawiniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moje Remusy są prawdopodobnie dopuszczone do ruchu ulicznego,a co za tym idzie nie są nadmiernie chałaśliwe..."
witam... ja posiadam u siebie taki wydech "remusa" tylko ja mam dwa gary w tylko jednym no i niestety motor przeglądu nie przechodzi jak sprawdzają decybele :clap: za głośny... co do odgłosu basowego to oczywiście że jest zresztą to każdego indywidualna sprawa co sie komu podoba :flesje:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum ,posiadam hondę vtr 1000 f i muszę powiedzieć ,ze to maszyna nie do zdarcia.

Ostatnio chciałem wymienić olej w silniku ale nie mogłem znaleść korka spustowego oleju,czy moze coś przeoczyłem?A może olej spuszcza sie przez filtr olejowy?Proszę o pomoc,dzieki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem z moja VTR

kupiłem ja jakiś czas temu ale bez spojlera przy silniku-łyżwy. Dokupiłem taka na allegro ale nie wiem jak zamocować-do czego. szukałem w serwisówce i tam jest niby przykrecany do silnika-jednak jak patrze to nie wiem gdzie to ma iść. Prosze podzielcie sie informacja czy jest tam jakaś opaska, obejma-bo może coś jeszcze mi brakuje i jakie maja byc sruby-bo także pojecia nie mam ani co do rozmiaru czy ty ma byc M6 czy M8 i jak długie maja byc-na oko. Dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten pług pod silnikiem był na blaszkach o ile pamiętam przykręcony. A blaszki te dopiero łączyły pług z silnikiem. Zobacz na zdjęciach jak są zamocowane a naztepnie w tych miejscach poszukaj u siebie i jak nie masz blaszek to trzeba bedzie dorobic. Sruby to juz sam dopasuj.

To fotka z mojej : http://img694.imageshack.us/img694/2664/zdjcie023c.jpg

i jeszcze http://img683.imageshack.us/img683/2811/verkleidungvorne.jpg

2. Po lewej stronie pod owiewką gdzieś o ile pamietam to powinien być taki dinks do pokrecania.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc z pługiem, blaszek nie mam-bede musiał poszukać w necie, a facet co mi sprzedawał z allegro tgwierdził ze nic tam nie ma-że wkreca sie w silnik w oryginalne dziury.

jakby ktos miał na forum te blaszki do pługa na sprzedaz to zapraszam na PW lub mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...