Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

A przeczytales caly temat? Zdaje mi sie, ze bylo o tym, przynajmniej tak kojarze.

Najprosciej wymienic napinacz, a jak dalej bedzie dzwonic, to i lancuszek.

Swoja droga mi dzwonil nie tylko na postoju, ale glownie podczas jazdy przy 4-4,5 tys obr.

 

A przy okazji pochwale sie, bo w koncu do tego ten temat :icon_razz:

Zrobilem se dzisiaj takiego tuninga. Mam nadzieje, ze bedzie jakas znosna pogoda w weekend, to przetestuje co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytales caly temat? Zdaje mi sie, ze bylo o tym, przynajmniej tak kojarze.

Najprosciej wymienic napinacz, a jak dalej bedzie dzwonic, to i lancuszek.

Swoja droga mi dzwonil nie tylko na postoju, ale glownie podczas jazdy przy 4-4,5 tys obr.

 

A przy okazji pochwale sie, bo w koncu do tego ten temat :icon_razz:

Zrobilem se dzisiaj takiego tuninga. Mam nadzieje, ze bedzie jakas znosna pogoda w weekend, to przetestuje co i jak.

o co chodzi z tym tuningiem bo za bardzo nie rozumiem. a swoja drogo myslalem ze mi sie cos zawiesilo w kompie i sie zacielo na 40 str. forum. fajnie ze ozylo. tylko ze zima coraz blizej i sie skoncza jazdy to i tematow mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym tuningiem bo za bardzo nie rozumiem. a swoja drogo myslalem ze mi sie cos zawiesilo w kompie i sie zacielo na 40 str. forum. fajnie ze ozylo. tylko ze zima coraz blizej i sie skoncza jazdy to i tematow mniej.

 

O to, zeby podniesc nieco tyl moto, zeby przestalo sie prowadzic jak autobus, a zaczelo sie dawac lekko przekladac z zakretu w zakret

(P.S.ja dalem podkladke 5mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich. :biggrin:

 

Jestem nowy na forum. Mam za sobą swój pierwszy sezon na VTR'ce (1000F). Moto przed sezonem 2009 kupiłem od znanego wam YUBY 'ego (przy okazji pozdrawiam) ;). Czerwona bestia ma się świetnie. :biggrin: Poprzedni sezon jeździłem na Pożyczonym Suzuki Bandit 600. Z początku obawiałem się pojemności 1000 ale okazało się ze VTR'ka potrafi być łagodna jak baranek. Oczywiście wystarczy tylko lekko popuścić wodze fantazji by zamieniła się w dziką bestie. ;) V pięknie brzmi. Jest strasznie głośna (Remusy), uwielbiam nią włączać alarmy w samochodach. ;)

Na razie to tyle. z niecierpliwością wypatruje przyszłego sezonu.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja tez jestem nowy na forum ;)

Hej YUBY ty jestes z Warszawy i sam jezdzisz VTR'a wiec moze bedziesz kojarzyl kogos kto lata taka SP2? ;)

http://moto.allegro.pl/item850502664_honda_vtr_sp2.html

 

Pytam bo na przyszly sezon wlasnie planuje kupic SP1/SP2 i tak pomalu zaczynam sie rozgladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Kolegów ;) Mam pytanie odnośnie synchronizacji gazników w VTR'ce. Posiadam wakuometry do synchronizacji, ale nie wiem gdzie je podłączyć :rolleyes: Z góry dziekuje za pomoc :biggrin: (Wczesniej synchronizacje robilem w GSie i XJ600 tam nie bylo problemu z podłączeniem ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad zmiana szybki, ale boje sie ze bedzie mi wialo prosto w kask przy normalnej pozycji(za to teraz nie ma sie za czym schowac lezac na baku). a turystyczna szyba wyglada kiepsko. ostatnio na allegro oglaszal sie jakis nowy wytworca szyb motocyklowych, chyba po 130 zl.Bart, ja w mojej mam ciemna szybke wiec gdybys chcial oryginaly ksztalt ale przyciemniana to daj znac.Ale to jest tylko luzna propozycja. Wesolych Sw. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupic przyciemniana szybke i nie wiem, czy zwykla, czy double-bubble? Ma ktos DB?

Nie chodzi mi o wyglad, tylko o walory uzytkowe - jest roznica w uzytkowaniu DB?

O taka ci chodzi ? :

 

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C19...702696-full.jpg

 

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C19...702692-full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...