Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka to ma krzywo przyklejony Tankpad :bigrazz: .

 

Ty to masz oko :wink:

 

A może to nie krzywo naklejony tankpad tylko krzywo złożony motocykl? :biggrin:

 

Nie jest zła, na podstawie zdjęć da sie wyciągnąć tylko powierzchniowe wnioski a w rzeczywistośći jeśli nawet maszyna była po szlifie może być godna polecenia :flesje: W każdym bądź razie za taką kasę musisz być bardziej niż wyjątkowo czujny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz dobrą VTR'kę za 10tyś. Ja kupiłem swoją za 10,5 tyś. 2001r przebieg 21tyś. km. z tłumikami BOS'a, już z nowymi zegarami i większym bakiem. Jedyną wadą była lekko pęknięta owiewka przy szybce (poprzedni właściciel "puknął" lekko w tył naczepy jakiejś ciężarówki, ale tego nie naprawiał bo w niczym nie przeszkadzało) i bardzo delikatne rysy na tłumikach (wynikające chyba z nieuwagi przy wprowadzaniu moto do garażu itp, bo na pewno nie są to ślady po żadnym szlifie). Bardzo bałem się go kupić, ale sprzedawca bez problemu zgodzi się jechać do serwisu na oględziny, moto jest proste i bez żadnych usterek. Mam VTR'ke od czerwca i jak do tej pory wszystko działa jak należy.

 

Najlepiej jak obejrzysz jak najwięcej sprzętów na żywo, bo naprawdę na zdjęciach wiele nie widać o czym sam się przekonałem zanim znalazłem swój motocykl.

Życzę powodzenia w szukaniu sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bałem się go kupić, ale sprzedawca bez problemu zgodzi się jechać do serwisu na oględziny, moto jest proste i bez żadnych usterek. Mam VTR'ke od czerwca i jak do tej pory wszystko działa jak należy.

 

Najlepiej jak obejrzysz jak najwięcej sprzętów na żywo, bo naprawdę na zdjęciach wiele nie widać o czym sam się przekonałem zanim znalazłem swój motocykl.

 

A to teraz mi powiedz czy w bezwypadkowej Hondzie może coś się zepsuć? Nie :flesje: :buttrock: :notworthy:

 

A ze zdjęciami to każdy wie, że jest sraka bo każdy ale to każdy wygląda jak nówka cewka jak ze salonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem dzisiaj oględziny powyższej vtr, którą przedstawiłem. Niestety na krzywo przyklejonym tankpadzie sie nie zakończyło. Przez telefon sprzedawca wspomniał o potrzebie wymiany układu napędowego i tylniej opny, ale to co zobaczyłem to koszmar. Tak lużnego łańcucha w życiu nie widziałem, rozumiem że rzecz sie zużywa, tylko że ten suną już po ramie :eek:

Opona tylnia dopalana na konic sezonu :icon_evil: Przedniej również nie zaufał bym juz.

Prawa laga przecieka (tutaj dodał, że tylko na postoju bo podczas jazdy już nic się nie poci :banghead: ).

Pomijam już fakt porysowanego baku i zadupka, to norma bo jak twierdził to od bagaży i jestem wstanie w to uwierzyc. Poza tym takie drobnostki jak przerysowany prawy dekiel i lewy komin.

Wiem, że to co opisałem da sie wymienić ale Obecny właściciel chyba jeździł na Vtr jak naświni a nie motocyklu :evil: Delikatnie mówiąc szkoda, bo moto zaniedbane.

Podliczam koszty i zobaczymy ile moze wyniesc mnie doprowadzenie do ladu moto w stosunku to tego ile dam rade wynegocjowac.

Edytowane przez rafał 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj oględziny powyższej vtr, którą przedstawiłem. Niestety na krzywo przyklejonym tankpadzie sie nie zakończyło. Przez telefon sprzedawca wspomniał o potrzebie wymiany układu napędowego i tylniej opny, ale to co zobaczyłem to koszmar. Tak lużnego łańcucha w życiu nie widziałem, rozumiem że rzecz sie zużywa, tylko że ten suną już po ramie :eek:

Opona tylnia dopalana na konic sezonu :icon_evil: Przedniej również nie zaufał bym juz.

Prawa laga przecieka (tutaj dodał, że tylko na postoju bo podczas jazdy już nic się nie poci :banghead: ).

Pomijam już fakt porysowanego baku i zadupka, to norma bo jak twierdził to od bagaży i jestem wstanie w to uwierzyc. Poza tym takie drobnostki jak przerysowany prawy dekiel i lewy komin.

Wiem, że to co opisałem da sie wymienić ale Obecny właściciel chyba jeździł na Vtr jak naświni a nie motocyklu :evil: Delikatnie mówiąc szkoda, bo moto zaniedbane.

Podliczam koszty i zobaczymy ile moze wyniesc mnie doprowadzenie do ladu moto w stosunku to tego ile dam rade wynegocjowac.

 

Musze to napisać. Czytając Twojego posta miałem uśmiech od ucha do ucha :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Szukajta dalej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to napisać. Czytając Twojego posta miałem uśmiech od ucha do ucha :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Szukajta dalej :cool:

 

Niestety trafiają sie i tacy motocykliści jak tamten właściciel vtr. Motocykl miał od trzech sezonów i napewno przez ten okres nic przy nim nie robił. Ciekawe że jak twierdził latał na trasy hondą nawet poza granicę Naszego Państwa. Ja szczerze nie wyobrazał bym sobie trase 100km.

 

Dzieki YUBY za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1024489

 

Ta jest latana trochę ale jak zrobić dwójkę to będziesz miał moto na lata. No i cena , a wyposażenie.

 

czy gosciu sie nie walnal w cenie? tylko 5,5 tys chce? :icon_eek: nie wierze

 

i ze tak zapytam, jaki jest koszt wymiany walka biegow?

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tą za 5.5 tyś, odpuść, gorzej niż myślałem.

Widziałeś ją Youby czy tylko po fotkach wnioskujesz? Dzwonilem dzisiaj do właściciela, podobno tylko problem jest z tym trybem :icon_rolleyes: Moze sie wybiore ale i tak mialem dac sobie na wstrzymanie.

Powaznie zastanawiam sie nad ta, która wczesniej widzialem:

http://pl.youtube.com/watch?v=Kj1gtKORoQE&...ec-HM-fresh+div

Może i przebieg ściemniony, to że malowana nie przeszkadza mi, dobrze to jest zrobione. Szczerze to nie ma sie bardzo do czego przyczepić, jak dla mnie to ma latać a nie świecić. Zabiore ją na pomiar ramy jak bedzie ok to chyba nie bede sie wachał.

Edytowane przez rafał 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...