Skocz do zawartości

Renault


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zazwyczaj osłony termiczne mocowane są na jednorazowe (jak by to nazwać) zawleczki? Tzn. z płyty podłogowej wystaje kawałek gwintowanego pręta na który wsuwa się sprężynujący blaszany talerzyk który poddaje się z jednej strony (i da się nasunąć na pręt) ale w drugą stronę już się nie zsunie.

najlepiej to kupić w serwisie albo w firmie która robi takie pierdółki typu zatrzaski, zaślepki itd. w różnych wzorach.

juz kupilem

w ASO, nie znalazlem nigdzie indziej

po 5 zł

ale nie mam poki co znajomego kanalu zeby podjechac

czolgac sie nei bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

na szybko powiem ci tak:

od listopada wydalem na swoja 2 tys

800 opony

1200 rozrzad i geometria

 

 

rozrząd mam wymieniony 20 tys km temu zawieszenie też w bardzo dobrym stanie jedynie co drążek stabilizujący sobie wymienię bo ma malutki luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuńskie ARO to jest bezawaryjny samochód ? Chyba w Rumunii bo tam to nawet Polonez Caro jest super bryką. Ci lepsi ewentualnie mają Golf 2 z 91 roku.

 

Polska policja kupila ARO a wlasciwie to im je wcisnieto i po dzis dzien juz chyba zadna sztuka nie jest sprawna. Psulo sie wszystko, tak samo zreszta jak korodowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Nie uzytkowalem, ale mialem ich kilka sztuk, w tym 2.0T. Zaden nie mial powyzej 100 tys. km., wiec duzo nie powiem. W historii serwisowej byly: elementy zawieszenia, elektryczne pierdoly. Samochod bajka jesli idzie o komfort. Nie kupilbym go z duzym przebiegiem, bo tam jest co sie psuc.

Najmilej wspominam Reno 5, mialem je jako drugie auto w domu (tzw. lec, polec,pozamiataj) jezdzilo mi sie tym tak dobrze, ze bylo moim numerem 1 przez pare lat.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby... Vel Satis to ścierwo techniczne, które przeklina mój bliski znajomy pompując w niego kasę cały czas.

Już Mercedesa nie chcesz?

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam kolegę co ma Vel Satisa ale z silnikiem 3.0 dCi. Kupił go w lipcu 2014, od czerwca tego roku stoi w garażu bo opuściły mu się tuleje w silniku :) Przewiózł mnie tym zaraz po zakupie i jeśli chodzi o wygodę to po prostu bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochod wart byl zainteresowania ladnych pare lat wstecz, wtedy bylo mozna bez problemu kupic egzemplarz z pierwszych rak, serwisowany w ASO, z malym przebiegiem. Mialem egzemplarze ktore mialy i do 50 tys. km. wtedy bylo warto kupic takiego, pobawic sie nim powiedzmy 100 tys. km. i pozbyc zanim zacznie sie sypac. W tej chwili to co zostalo na rynku, nie jest warte zawracania sobie glowy, chyba ze ktos lubi miec klopoty.

Na ponad 2000 samochodow ktore ja mialem i kilka tys ojca, nigdy nie mielismy samochodow z zainstalowanym LPG, mielismy swoja opinnie na ten temat.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...