Skocz do zawartości

Obniżenie Road Kinga


Rekomendowane odpowiedzi

W innym temacie doczytałem post pisany przez kolegę łysy31, że jak obniżył swojego Sportstera to miał problem z rozkładaniem bocznej podpórki (kosy) i motocykl stał mu pionowo (niestabilnie) wiec musiał znowu kombinować. Stąd moje pytanie.......o ile można obniżyć dynę aby ten problem nie wystąpił ?

sie trochę wtrącę można tak- nie wybieraj amortyzatorów najkrótszych w ofercie do twojego moto, tylko pozycje wyżej i powinno być oki. Ja wybrałem najkrótsze jak otwarłem paczkę i je zobaczyłem to już czułem że będzie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam w moimim RK oryginalny przód z progresywnymi sprężynami. Amory tylne krótsze 11,5 cala progressive 430. Motocykl o niebo lepiej się prowadzi w zakrętach i na nieównościach. Nie ma tego kołysania, przy składaniu się. Kij ma dwa końce. Na pewno szybciej będzie lecieć łożysko głowki ramy. Ale i tak sprawdzam je co sezon.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dyny są lo'kity za ok 70 USD. taki bajerek wstawiany przy dolnej śrubie amora - cofa troche amor i masz obniżenie. przód: progresywne lub na niektórych forach czytałem (byłem bliski obniżenia Dyny), że po prostu obcinają sprężyny o 1,5 zwoja...i hula.

PS

obniżanie...czy ja wiem... Sam mam obniżonego Softa (tylko tył - o 1,5"), ale często haczę. z lewej tłumik, z prawej podłoga. Moto wygląda o niebo lepiej, zmian w komforcie raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Turinga też są zestawy obniżające tył,ale to dotyczy tylko wersji z twardymi kuframi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

obniżanie...czy ja wiem... Sam mam obniżonego Softa (tylko tył - o 1,5"), ale często haczę. z lewej tłumik, z prawej podłoga. Moto wygląda o niebo lepiej, zmian w komforcie raczej nie ma.

 

Hm... z lewej tłumik... czy to napewno Softail? :biggrin:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miało być odwrotnie :)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam. Nie widzieli Softal z podwójnym wydechem? Są takie wydechy akcesoryjne coś a`la touring. A Springer to chyba w serii ma dual.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dyny są lo'kity za ok 70 USD. taki bajerek wstawiany przy dolnej śrubie amora - cofa troche amor i masz obniżenie. przód: progresywne lub na niektórych forach czytałem (byłem bliski obniżenia Dyny), że po prostu obcinają sprężyny o 1,5 zwoja...i hula.

PS

obniżanie...czy ja wiem... Sam mam obniżonego Softa (tylko tył - o 1,5"), ale często haczę. z lewej tłumik, z prawej podłoga. Moto wygląda o niebo lepiej, zmian w komforcie raczej nie ma.

 

Wprawdzie nie HD ale kiedys mialem zdrowo obnizonego RSa. Kazdy spiacy policjant i kraweznik byly przeszkoda, ale wyglad byl odpowiedni. Na zdjeciu widac jak wysoko byly wydechy nad ziemia.:) Tyle, ze ja nie tylko go obnizylem ale i utwardzilem by nie dobijac - nawinalem wiele tys km i nastepny wlasciciel tez raczej nie zamierza go podnosic. :)

post-796-0-94215200-1345033289_thumb.jpg

post-796-0-74320900-1345033336_thumb.jpg

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...