Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Duża dwanaście - piętnaście moto.

Ato o czym piszesz to istotnie regulaminowy zlot.

Przyjechało dzisiaj moje szczęście.

Właśnie wróciłem z mojego motoroomu .

Śliczna. Wersja Z. .

Która jest lepsza Z czyZE.

Oświeć proszę

Myślę że tu nie ma co polemizować która lepsza . Wszystkie są Super Znakomite. Wersja ZE ma parę dodatków ułatwiająco - usprawniających. Niektórzy to lubią a niektórzy nie . Indywidualne odczucia.Witamy w szeregach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jezdze nowa Super Tenere ES 2014. Moze ktos ma dluzsze doswiadczenie i jakies ciekawe spostrzezenia. Poniewaz mam dwa motocykle nie przejechalem zbyt wiele mil na Tenerce /dopiero 1200 mil. ok.2000 km. Dlugo zastanawialem sie co wybrac GS czy Tenere. Po dlugich medytacjach , zwazeniu za i przeciw wygrala Japonia. Poczekam jak dopracuja Bmke bo chyba jeszcze nie do konca dopracowali ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jezdze nowa Super Tenere ES 2014. Moze ktos ma dluzsze doswiadczenie i jakies ciekawe spostrzezenia. Poniewaz mam dwa motocykle nie przejechalem zbyt wiele mil na Tenerce /dopiero 1200 mil. ok.2000 km. Dlugo zastanawialem sie co wybrac GS czy Tenere. Po dlugich medytacjach , zwazeniu za i przeciw wygrala Japonia. Poczekam jak dopracuja Bmke bo chyba jeszcze nie do konca dopracowali ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jezdze nowa Super Tenere ES 2014. Moze ktos ma dluzsze doswiadczenie i jakies ciekawe spostrzezenia. Poniewaz mam dwa motocykle nie przejechalem zbyt wiele mil na Tenerce /dopiero 1200 mil. ok.2000 km. Dlugo zastanawialem sie co wybrac GS czy Tenere. Po dlugich medytacjach , zwazeniu za i przeciw wygrala Japonia. Poczekam jak dopracuja Bmke bo chyba jeszcze nie do konca dopracowali ten projekt.

Witam! widzę że kolega również się przesiadł z VTX 1300 ja jeździłem S. W końcu mój kręgosłup poczuł ulgę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Znalazlem forum kilka dni temu i przeczytalem od deski do deski :smile: Myslalem ze wiecej bedzie ludzi jezdzacych Tereska po lesie. Z bardziej agresywnymi oponami to motor idzie jak burza. Kilka osob tutaj mialo problem ze startem. Tereska ma tendencje to zlewania sama siebie. Zeby ja odpalic trzeba wylaczyc czerwony przycisk na prawej manetce, przekrecic kluczyk, pozwolic zeby mototr sie sprawdzil, wlaczyc czerwony przycisk, otworzyc gaz to oporu i trzymac start az motor sie wlaczy. Po tej stronie kaluzy ludzie mowia ze ten problem calkowicie znika jak sie wyczysci komputer. Ja mam Power Commander na sowjej in tez tego problemu jeszcze nie mialem.

 

Do osob, ktore wachaja sie miedzy motorami.. Jak ustawisz zawieszenie, wyczyscisz komputer i dokupisz kilka rzeczy, nie znajdziesz lepszego motoru na dlugie dystanse po trasie i blocie. Znam kilka osob ktore maja na liczniku ponad 100 tys mil, bez zadnych problemow, co nie moge powiedziec o bmw (rowniez zajebisty motor ale nie do tego co ja wyprawiam z tereska).

Pozdrawiam i sorki za bledy ( gramatyka na poziomie podstawowoki niestety)

Lukasz



Kill zdjec



Kill zdjec



kilka zdjec

post-84277-0-86784600-1451235127_thumb.jpg

post-84277-0-64455500-1451235137_thumb.jpg

post-84277-0-55201100-1451235268_thumb.jpg

post-84277-0-68118600-1451235876_thumb.jpg

post-84277-0-16821400-1451235883_thumb.jpg

post-84277-0-25873400-1451236099_thumb.jpg

post-84277-0-36825900-1451236107_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że to mój pierwszy post na tym forum chciałem się ze wszystkimi przywitać :) a teraz do rzeczy... kilka dni temu sprzedałem dotychczasowy motocykl Suzuki V-strom 650 i teraz stoję przed dylematem wyboru kolejnego. Chyba jak większość waham się pomiędzy BMW GS 1200, Yamahą Tenere 1200 oraz Triumphem Tigerem 1200. Zdecydowana większość tras to asfalty, czasami lekki teren typu ubity szuter, lekki piach. Jako, że nie miałem styczności z Tereską mam pytanie, czy może ktoś w rejonie Bielska-Białej jest w szczęśliwym posiadaniu takiego motocykla i mógłby mi poświęcić kilka chwil, abym mógł podjechać i zapoznać się z tym sprzętem? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Znalazlem forum kilka dni temu i przeczytalem od deski do deski :smile: Myslalem ze wiecej bedzie ludzi jezdzacych Tereska po lesie. Z bardziej agresywnymi oponami to motor idzie jak burza. Kilka osob tutaj mialo problem ze startem. Tereska ma tendencje to zlewania sama siebie. Zeby ja odpalic trzeba wylaczyc czerwony przycisk na prawej manetce, przekrecic kluczyk, pozwolic zeby mototr sie sprawdzil, wlaczyc czerwony przycisk, otworzyc gaz to oporu i trzymac start az motor sie wlaczy. Po tej stronie kaluzy ludzie mowia ze ten problem calkowicie znika jak sie wyczysci komputer. Ja mam Power Commander na sowjej in tez tego problemu jeszcze nie mialem.

 

Do osob, ktore wachaja sie miedzy motorami.. Jak ustawisz zawieszenie, wyczyscisz komputer i dokupisz kilka rzeczy, nie znajdziesz lepszego motoru na dlugie dystanse po trasie i blocie. Znam kilka osob ktore maja na liczniku ponad 100 tys mil, bez zadnych problemow, co nie moge powiedziec o bmw (rowniez zajebisty motor ale nie do tego co ja wyprawiam z tereska).

Pozdrawiam i sorki za bledy ( gramatyka na poziomie podstawowoki niestety)

Lukasz

 

Kill zdjec

 

Kill zdjec

 

kilka zdjec

Nigdy nie mialem takiego problemu ale nie jezdzilem nigdy pod woda hehe pozdrawiam,.

 

Witam! widzę że kolega również się przesiadł z VTX 1300 ja jeździłem S. W końcu mój kręgosłup poczuł ulgę :)

Ja nie narzekam na vtxa poprostu mam dwa na rozne okazje. Pozdrawiam

 

Witamy kolegę z za Oceanu

Witam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się poprawiam i witam wszystkich z za oceanu. Ja tez uważam ze Tenera jest super moto w zasadzie do wszystkiego . Co prawda nie mamy tu w Polsce takich pięknych terenów do beztroskiego offu ale kilku kolegów też nie jeden bród przerobiło. Te motory naprawdę potrafią zadowolić nie jednego miłośnika turystyki i offu.Jest to porostu dużo tańsza i dużo lepsza wersja motorów typu GS, Triumf .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa królowa w postaci CRF1000L, potem bemwe z niesamowitym ktm, długo, długo nic i dopiero reszta świata, takie są fakty Panowie. Na otarcie łez zostają limitowane spotkania fanbojów XT coś tam Z.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa królowa w postaci CRF1000L, potem bemwe z niesamowitym ktm, długo, długo nic i dopiero reszta świata, takie są fakty Panowie. Na otarcie łez zostają limitowane spotkania fanbojów XT coś tam Z.

 

Haha nie mam przekonania do KTM, BMW super wyglada przed kawiarnia :) Honda wyglada bardzo ciekawie, ale wydaje mi sie ze raczej wieksza konkurencja dla Vstroma niz BMW, Ktm i Tereski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...