Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stoję przed tym problemem. Pirelki te to nowość. Mówią o nich że także dopuszczalny lekki off. Czy jeżdzisz na nich tylko po afalcie? Na czym poprzednio była obuta twoja teresa?

Adam

 

ja osobiście uważam że jest to typowo szosowa opona na bardzo lekki off. Twarde suche szutry ok. Te opony wybrałem właśnie ze względu na asfalt, pewnie na początku nowego sezonu kupie jakieś kostki do polatania bardziej w terenie.

 

Tereska poprzednio miała firmowe kapcie - chciałem szybko o nich zapomnieć więc nie powiem co to było chyba Bridgestone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie

co byście powiedzieli jakbyśmy spróbowali wybrać się na taki trening. Ja osobiście planuje w pierwszym terminie nowego sezonu.

 

http://www.akademiaenduro.pl

 

 

jednocześnie rozmawiam z dilerem Husqvarny w Wawie o takim projekcie. Coś się rodzi w bólach

 

pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z tego co mówił Sebastian to przedostatni tydzień maja( czyli 19-22 Maj)ale paru kolegom coś nie pasowało i nie wiem czy nie stanie na ostatnim tygodniu Maja tylko czy znajdą lokalizację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szczegóły o zlocie maksimum jutro, wkleimy więcej info. na pewno data to 19-22, spotkanie tylko i wyłącznie Yamaha Xt1200Z warunkowo jak będą miejsca Xt660 Tenere, żadnych innych marek. Jak ktoś jezdził na S10 a teraz ma BMW, sorki tak wybrał niech jezdzi na zloty z BMW.

 

Koszt za noclegi i wyżywienie w tym czasie , sniadania i obiadokolacje,(uczty :)) to 350 pln więcej detali już jutro

 

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro81 daj maila na priv to cie nakieruje co i jak

 

Panowie kto chce wiedzieć więcej na temat zlotu to proszę o swoje maile na priv wyślę linki do strony

 

Oczywiście sprawa dotyczy tylko obecnych posiadaczy Super Tenere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "znikające" posty admin nie był zaangażowany, więc moderator wyjaśni: po raz kolejny przypominam wszystkim, że do ogłoszeń handlowych jest przeznaczona giełda

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...