Skocz do zawartości

Sportowe Auto do 25tyś. zł.


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły motyw... "mazda rx8, honda s2000, toyota celica, mitsubishi eclipse i bmw e48 coupe - najlepiej na gaz i z małym spalaniem... chociaż niekoniecznie sportowy bo na te mnie nie stać". Moim zdaniem - auta się kolekcjonowało z papierków w gumach turbo. Jeśli potrzebujesz czegoś do dojazdu do szkoły. To najlepiej małe i jak najnowsze. Bo już to widzę, jak kupujesz klepaną bejcę za 24999 a potem się dziwisz, że trzeba zawieszenie wymienić, a na zimówki nie ma kasy, pomijając sytuację, że możesz trafić na diesla z walniętą turbiną, wtryskiwaczami i kołem dwumasowym do wymiany. Albo lans, albo sprawny dupowóz bez emocji. Generalnie, decyzji o sprzedaży auta/motocykla sprzyja świadomość zbliżających się wydatków. Bo co innego kupić tubę za 300 a co innego nowe sprzęgło + serwis. Lepsza pewna-młoda Corsa niż "taki jestem kozak, ale jak chcesz, żebym po ciebie podjechał Bebe, to dorzuć się do paliwa". :biggrin:

 

To mówiłem ja - użytkownik służbowego auta. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesli masz 25k i chcesz kupić sportowe auto... to kup auto za 8k ... reszte i tak wydasz na podstawowe naprawy. Powinieneś też zdefiniować swoje pojęcie "paliwożerny". Dla mnie to nikt tutaj nawet jednego paliwożernego auta nie podał.

Z tego co czytam to chcesz auto dla fryzjerki a nie sportowy samochód. Chcesz coś pospolitego czy rzadszego? Masz preferencje w kierunku japonii czy raczej w nocy nucisz sobie hymn niemiecki? Laski lecą na włoszczyznę i po francusku. Może Alfa 147 z JTD, albo Alfa GT? Jak trafisz skórę w środku to się zakochasz. Ogólnie wybór masz przeogromny od aspirujących do miana auta sportowego Mazdy MX-5 i Toyoty MR-2 do sportowych tylko zdaniem producenta ALF, SEATów itp... Moim zdaniem lepiej zrobisz kupując tańsze auto a kase która ci zostanie wydasz na nieco wyższe koszty eksploatacji.

w ogóle to popraw temat bo to jakbyś chciał kupić sportowy motocykl a'la GS500 ale najlepiej jakbyś mógł nim jeździć na dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie jakiegos zwinnego hatchbacka z silnikiem do 1.6. Np. hondy civic ladnie lataja, albo jakies audi a3. Najwolniejszy nie bedziesz, autko zgrabne, koszty cie nie zjedza a bedziesz mogl nawet zapakowac do niego paru kumpli i krate browarow.

Jak chcesz zeby do tego fajnie wygladalo i dobrze sie prowadzilo to wrzucisz sportowa zawieche, ladne felaszki, dobre oponki i żyć nie umierać. Po co sobie sprawiać kłopot? Jeszcze przyjdzie czas na potężne fury.

 

I potem z odsprzedaza nie bedziesz mial problemow.

Edytowane przez straycat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakiegoś peugeota 307cc, strasznie mi się podobają te samochody, i nawet się zastanawiam m.in nad czymś takim.

http://allegro.pl/peugeot-307cc-niski-prze...1281425585.html

 

Tylko nie mówię o konkretnej sztuce podając link, ten z linka jakiś sprowadzany jest nawet standardowo "jeździła nim kobieta". Chodzi mi o model, uważam że jest bardzo fajny, i na lato zdejmujesz dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski lecą na włoszczyznę i po francusku.

 

Padłem. Ale co fakt, to fakt.

 

Wg mnie najlepszy wybór to jakieś TDI. Ja nie podzielam opinii tych, że to zło największe. Ktoś tutaj mówił o A3, jak również o Leonie. Możesz sobie kupić najsłabszy 90KM i tak będzie śmigał, a palił śladowo. A3 z tym samym serduchem będzie droższe. Leona miałem kiedyś przez 3 tygodnie, póki mi go nie zawinęli spod bloku, ale bardzo miło go wspominam.

 

Saab 9-3 jest po pierwsze starożytny, a po drugie paskudny. Poza tym panna przy przychodzeniu z fotela pasażera na kierowcy niechybnie złamie kluczyk ... :icon_mrgreen:

 

Zawsze lepiej wychodziło im budowanie ciągników siodłowych.

 

Jeżeli masz fantazję, to pomyśl o Porsche 944, np:

 

http://otomoto.pl/porsche-944-s2-pojazd-ko...-C14394042.html

 

Tutaj naprawdę wyrywasz wszystko, co się rusza, a pojazd ponadto ma ponad przeciętne właściwości jezdne, ze względu na moc i wzorowe wyważenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/peugeot-406-coupe-2-2-hd...1262917309.html

podoba mi się, ogólnie wporzo propozycje, saab też kozacki, niby nudne auto ale ma coś w sobie, a o koszty utrzymania się nie martwcie, chce mieć mało awaryjny samochód żeby nie ładować w niego grubych tysięcy bo ma felerny silnik i mieć zaufanie przy każdym wyjeździe rano do szkoły, a to że będę miał prawko od miesiąca to znaczy że tylko cienko cienko albo golf2 dla mnie jest dobry ? Jeżdzę motocyklem który ma 60koni, drugi ma 7sekund do setki i nie ogarne 120++konnego auta ? z dupy takie rady. Opiekuję się 2 motocyklami i dbam o nie to nie stać mnie na utrzymanie pseudo sportowego samochodu ?

 

Jak jest w tych saabach z dostępnością części i dachem - jak dbać o materiałowy dach ?

to samo zapytanie kierowałbym na temat tego peugeota coupe i wciąż celici bo mało o niej wiem, podobają mi się bardzo te 3 samochody ;)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier............. czy wam ludzie trzeba wszystko jak dziecku tłumaczyć ?

 

Chce auto które będzie tanie w eksploatacji, ale mi wyjezdzacie że jak będzie zawiecha do renowacji to będę musiał kredyt wziąć, z takimi sprawami dam sobie rade, ale poco robić sobie dodatkowe koszty

wolisz ruchać panienke i kupować jej kolczyczki, bryloczki i inne duperelki czy tylko ruchać i jak tego nie żąda to nie kupować jej zbędnych świecidełek ? może teraz zrozumiesz ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie wie sam czego chce albo zalozyl temat a na serio nie kupi nic :) bo gimnazjum :)

 

zlewam te wasze 'prowokacje' ale to mnie rozbawiło :clap:

' bo gimnazjum '

 

trzeba najpierw je skończyć, bo widzę że liczyć nie umiesz, pozdrawiam cię OSIEMNASTOlatku ;)

 

 

 

więc rozumiem że części do saaba są drogie, a jak tam z tymi silnikami HDI ?

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...