Skocz do zawartości

Sportowe Auto do 25tyś. zł.


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda civic coupe VI generacja. Silnik 1.6 D16Y7 lub D16Y8.

To auto spełnia wszystkie postawione w pierwszym poście wymagania.

Wygląd, bezawaryjne, mało pali, silnik w miarę żwawy, doskonałe prowadzenie.

Tak mniej więcej wygląda (to akurat moja):

http://img203.imageshack.us/i/dsc00215z.jpg/

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze panowie sie rozpisali, mlody zastanow sie nad MR2, masz japonca z centralnie umieszczonym silnikiem, zdejmowane panele dachowe wiec prawie jak kabrio, ok 150KM, naped na tyl i otwierane przednie swiatla :) zreszta obejzyj sobie jakeis testy na youtube, do wyboru do koloru... jest jeszcze ford probe z silnikiem mazdy itp. z jednym sie zgodze, ze wydawanie calej kasy niema sensu, zostaw sobie na jakies duperele ktore napewno trzeba bedzie zrobic, pozadne opony itp.

 

za ok 20 000zł kupuje nowszej generacji gdzie już świateł nie ma otwieranych :)

 

Honda civic coupe VI generacja. Silnik 1.6 D16Y7 lub D16Y8.

To auto spełnia wszystkie postawione w pierwszym poście wymagania.

Wygląd, bezawaryjne, mało pali, silnik w miarę żwawy, doskonałe prowadzenie.

Tak mniej więcej wygląda (to akurat moja):

http://img203.imageshack.us/i/dsc00215z.jpg/

Pozdrawiam

 

 

ma 25000 a polecacie auta po 10 000 ... trzeba zostawić sobie zapas...ale bez przesady

 

 

 

Witam, za jakieś dwa miesiące będę kupował dla siebie auto, prawdopodobnie sprzedam jeden z moich motocykli, dołoże pieniądze zarobione we wakacje + wsparcie ojczyma i uzbiera się dość rozsądna kwota.

Bardzo podoba mi się 5 aut : mazda rx8, honda s2000, toyota celica, mitsubishi eclipse i bmw e48 coupe, tylko są 2 małe problemy.. większość przekracza mój budżet i na ogół mają paliwożerne silniki benzynowe, a chce dojeżdzać tym autem codziennie do szkoły (40km w jedną mańkę) więc najchętniej wybrałbym jakiegoś małego diesla, nie zależy mi absolutnie na mocy, to ma być poręczne auto dla młodego chłopaka z fajnym wyglądem bez agro tuna, najlepiej w serii, z wymienionych przeze mnie tylko bmw ma w ofercie diesla ale nie wiem jak się one sprawdzają. Co byście polecili od siebie ? Jeszcze raz wypisze moje wytyczne

- najlepiej coś al'a coupe

- oszczędny silnik

- w miarę bezawaryjna jednostka

- do 25tyś. zł.

Poza tym samochód nie musi być aż tak sportowy jak te które wymieniłem, wystarczy jakieś zacięcie lub agresywny wygląd, seaciki i mazdy nawet fajnie sobie wyglądają mrugacz.gif

 

a co z Twoją E38?

Tacie pożyczyłeś?

 

E46 coupe w dieslu nie kupisz za taką kasę ... diesel był po lifcie w coupe

 

Na auto daj tak ze 23 max... no chyba ze możesz dać 25 a opłaty i jakieś naprawy i wymiany dowriwesz dodatkowo

 

Nie chcesz auta sportowego a bardziej o wyglądzie sportowej

 

Dorwiesz fajną E46 320Ci polecam bardzo fajne auto jeśli komuś nie przeszkadza że to BMW ( minus większość jest już trochę podjechanych i nie lubi Gazu ... wiem wiem niektórzy mają itp... uwierz nie lubi )

 

Peu 406 Coupe 2.0 motor nawet dobrze sobie radzi z gazem

 

Merc CLK oraz SLK

 

z takich młodszych

 

Celica bardzo dobry wybór jeśli trafisz nie składanego z 3

 

Hyundai Coupe np. 2002r bardzo udane auto, dość ładne a niedocenione

 

Astry Bertone ... ja mam uprzedzenia żeby kupić opla trzeba mieć Hopla

 

Civic Sport ok 2004 roku bardzo miły i niezawodny ( o ile nie kupisz od kata )

 

Ja skłaniałbym się ku Civice, Celice i Hyundai'owi

 

Zawsze możesz kupić Golfa IV Leona 1M itp... ale tego chyba nie chcesz...

 

Nie polecam Aut typu Audi TT , Eclipse , 200sx itp bo możesz nie podołać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resztę zrobią rodzice-przecież pisał juz wielokrotnie.

 

 

'Jednych starzy pracowali, innych starzy chlali, ale każdy z nas zaliczał się do naszych czaisz ?'

 

 

 

Nie pomyślałem o tak wspaniałym samochodzie jakim jest mazda mx-5, tylko nie wiem czy w tej cenie znajde coś w wporzo stanie..

Poza tym ta mr2 jest fajna, szczególnie ten starszy model, cieszy mnie że miałbym duży zapas szmalu, wystarczyło by na glebe i duże alu + utrzymanie, ale czuje nie świeżość i trochę zamierzchłe czasy.

Wciąż pozostaje przy celice i saabie, choć wiele proponowanych mi aut jest naprawdę w porządku to jednak nie w moim guście.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlewam te wasze 'prowokacje' ale to mnie rozbawiło :clap:

' bo gimnazjum '

 

trzeba najpierw je skończyć, bo widzę że liczyć nie umiesz, pozdrawiam cię OSIEMNASTOlatku ;)

więc rozumiem że części do saaba są drogie, a jak tam z tymi silnikami HDI ?

 

haha stary sie odezwal ;P

 

zakup sobie audi a 3 i bedzie git :P popularny samochod wsrod mlodychludzi albo VW golf4

01675181221066491942.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx-5 kupisz bez problemu za taką kasę. Są tylko 3 ale...

Jeśli jesteś wysoki bez przeróbek się nie obejdzie. Ja się nie mieszcze pod zamknięty dach a jadąc z otwartym rama szyby zasłania mi drogę. Mam 190cm.

Zimą będzie ciężko. Autko jest lekkie i ma napęd na tył.

No i trzeba uważać na sztuki skłądane z przystanków autobusowych po konkretnych zwonach.

 

Co do MR2 MKII. Egzemplarzy po lifcie (1994) z poprawionym tylnym zawieszeniem i ze wspomaganiem kierownicy w polsce ogólnie mozna chyba przyjąć że nie ma. Jeździłem tą przedliftową po torze w Wyrazowie. Nie znałem auta a brak wspomagania utrudniał mocno założenie krótkiej kontry co przy bardzo szybkiej jeździe kończyło się przesadzeniem kontry, odbiciem auta w druga stronę i pięknym obrotem. Na drodze takie coś kończy się fatalnie. Jako początkujący siłą rzeczy albo będziesz się bał jeździć dynamicznie i się nic nie nauczysz albo się zabijesz w kilka dni. Auto jest lekkie i nie ma nadwyżki mocy przez co wazniejsze od kontroli gazu jest wyczucie auta i szybkość reakcji,a przedliftowa dodatko wyjeżdża tyłem nagle i szybko co dodatkowo utrudnia wszystko.

MX-5 jest przy tym bajecznie prosta do ogarnięcia. Trochę gnie się nadwozie w zakrętach ale o dziwo to nic nie ujmuje czytelności auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na Subaru Impreza GT w starej budzie?

 

pod warunkiem ze kupi za granica, w Polsce generalnie to na padło trafi, do****ne do granic możliwości ale nadające się jeszcze na sprzedaż. Podobnie jest z VR6.

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jest sportowe to nie jest trwałe a takimi autami nie jeżdżą dziadki w Niemczech;] Więc kupno auta sportowego = ze sporymi wydatkami na bieżąco zastanawia mnie tylko fakt szukania czegoś "sportowo użytkowego" tak jak byś szukał wyżyłowanego krosidła które mało pali no weź ty sie zastanów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już swoje skromne zdanie wyrażałem...

 

ale skoro ktoś pisze "kupię taniej i jeszcze mi zostanie na alusy" a nie ma ani prawa jazdy, ani pojęcia o kosztach utrzymania samochodu, to życzę szczęścia...

 

także kupuj sportową brykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza fajne auto, ale zbyt mocne i za dużo jara.

a z tym porównaniem do crossa to średnio ci wyszło, bo 143konie z 1.8 w przypadku celica to nie zbyt wyżyłowana jednostka..

 

co do mazdy mx5 - to mam jakies 184cm wzrostu, w zime raczej tym autem nie będę jeździć, wtedy pójdzie w ruch nasz golf, muszę się koniecznie przejechać tym autem, bo od zawsze cholernie mi się podobało i myślę że jest okazja na jej zakup.

 

ps. ważne że mam pojęcie o utrzymaniu dużego hard enduro w 4T ;] ;*

na takie wypowiedzi kłade.. bo ani mi nie odradzisz ani nie doradzisz, tylko jakieś kpiny, ironia, żenua i inny ot.

pzdr hejterzy

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier............. czy wam ludzie trzeba wszystko jak dziecku tłumaczyć ?

 

Chce auto które będzie tanie w eksploatacji, ale mi wyjezdzacie że jak będzie zawiecha do renowacji to będę musiał kredyt wziąć, z takimi sprawami dam sobie rade, ale poco robić sobie dodatkowe koszty

wolisz ruchać panienke i kupować jej kolczyczki, bryloczki i inne duperelki czy tylko ruchać i jak tego nie żąda to nie kupować jej zbędnych świecidełek ? może teraz zrozumiesz ?

 

 

z takim podejscie to mozesz na innych forach pisac. Pytasz o rade, ludzie duuuzo starsi wiekiem Ci doradzaja a Ty z takimi tekstami wyskakujesz. Pomysl nim napiszesz cos, to nie boli.

 

po prostu nie wie sam czego chce albo zalozyl temat a na serio nie kupi nic :) bo gimnazjum :)

 

 

aha, juz wszystko jasne po co ci ten samochod ;]

 

rączka ci sie znudzila ;]

 

:clap:

 

ps. duzo nie wnioslem do tematu, ale musialem to napisac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/7623788

 

Proszę bardzo. Sportowy wygląd oraz ta moc... Nic go nie przebije na światłach...

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza fajne auto, ale zbyt mocne i za dużo jara.

a z tym porównaniem do crossa to średnio ci wyszło, bo 143konie z 1.8 w przypadku celica to nie zbyt wyżyłowana jednostka..

 

co do mazdy mx5 - to mam jakies 184cm wzrostu, w zime raczej tym autem nie będę jeździć, wtedy pójdzie w ruch nasz golf, muszę się koniecznie przejechać tym autem, bo od zawsze cholernie mi się podobało i myślę że jest okazja na jej zakup.

 

ps. ważne że mam pojęcie o utrzymaniu dużego hard enduro w 4T ;] ;*

na takie wypowiedzi kłade.. bo ani mi nie odradzisz ani nie doradzisz, tylko jakieś kpiny, ironia, żenua i inny ot.

pzdr hejterzy

hehe... z jednej strony, auto na dojazd do szkoły... a z drugiej, lans na wakacje...

 

Skąd się tacy ludzie biorą? Możesz mnie nazywać "hejter", bo doradzam Ci rozsądek i wyśmiewam Twoje głupie pomysły. To jak Ciebie nazwać? Chłopak bez prawa jazdy, chce kupić sport-look samochód jako dupowóz szkolny, ale zaczyna wybrzydzanie, "to za mocne", "to za słabe", "może być kabrio - bo w zimę będę jeździł czym innym"... I to wszystko na... forum... i do tego żeby było śmieszniej - motocyklistów. To jest dopiero żenua. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzać ty mi możesz w ten sposób, wymieniając negatywy tego czy innego auta, a nie byle by mnie wycisnąć i wyśmiać jak szmate.

Podałem kilka zaiste sportowych aut, ale głównie moją uwage skupiły 3 wozy, które naprawde spełnią moje wymaganie, podane wcześniej, metodą eliminacji wykluczyłem te wozy które mi nie pasują, a co, mam pisać "noo świetny, idealny, ale jednak nie".. wybrzydzam bo wiem co chce, skupcie się, teraz jest tak :

- mx-5

- calica (faworyt)

- saab cabrio

i tylko to mnie interesuje, bo posty napisane tutaj naprowdziły mnie na właściwy kierunek.

i dziękuje za mądre i naprawdę zaradne posty ale nie których nie toleruje i tolerować nie będę, bo po co te zaczepki i prowokacje, wtedy wszystko leci na mnie, że ja najgorszy, najgłupszy i dzieciak do tego.

tyle w tym temacie i pisać już morałów nie będę, tylko na temat samochodów od teraz.

pozdrawiam

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...