Skocz do zawartości

Mój pierwszy Harley


Erolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo odebrany. 8 lat w służbie armii brytyjskiej (10 Field Squadron, Air Support, Royal Engineers), a później 5 lat stania w szopie. Trochę zabawy będzie, żeby przywrócić dawną świetność, ale mechanicznie w niezłym stanie.

 

Panie i panowie oto Jolly Green Giant czyli Harley-Davidson MT-350E.

TUTAJ KLIKAĆ

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To go nie ruszaj. To nie jest motocykl dla gogusia.

 

jeszcze cuś - on nie ma krzywych lag ? :bigrazz:

 

Na lustro go robic nie bede, ale ogniskami rdzy trzeba sie zajac, filtry, plyny i klocki do wymiany. Brakuje przednich sakw i lewego lusterka i wypadaloby bak, kabure i boczne plastiki prysnac matowym RAL 6020.

 

Rama i lagi proste.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz możesz wstąpić do HOGu ;)

Ciekawe moto, jak jest z dostępnością części (n.p. klocki, filtry, taki pasek rozrządu, sprzęgło, tłok) ?

 

Tylko czy HOG ma naszywki w kolorach DPM camo?

 

Czesci jest sporo w UK, ale nie ma problemu z przesylka. Apophis Parts, Force Motorcycles i LMS Lichfield specjalizuja sie w tych motocyklach. Zamowilem komplet filtrow, pasek, uszczelki, klocki itp i wyszlo mnie razem z przesylka taniej niz czesci do Tenery.

 

Poza tym to jest silnik Rotax, do ktorego czesci tez sa ogolnie dostepne.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer. Sporo tego się kręci w UK. 350 i 500. Ziomek w UK jak byłem tam to miałem takiego ale wrzucił silnik z Husqvarny i trochę go przerobił, ale nadal w klimacie armii.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...