Skocz do zawartości

pokrowce oxford AQUATEX i DORMEX


k o b 22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Lkę, jakby ktoś kupował na horneta, to niech bierze M :)

 

Oj już nie przesadzaj! ;) Ja do swojego prawie rok temu kupiłem rozmiar L i jest idealny. Na poczatku też wydawał mi się za duży. Teraz go wprawdzie nie używam, bo zakupiłem co innego ale Oxford w tym rozmiarze pasuje jak ulał, a Twój motocykl jest mniej więcej tych samych rozmiarów.

Radzę Ci spiąć regulowane pasy najbardziej jak się da. Jeśli reszta pokrowca fruwa w okolicach kół to możesz je jakąś szarfą lub wstążką przewiązać (np. przed burzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam, tzn nie mówię tego z wyrzutem, po prostu wydaje mi się ten mój trochę za luźny, ale popodpinam i będzie ok :)

 

Najważniejsze że podczas burz będzie miał względnie sucho :D

Edytowane przez Kubek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inter Motors sprzedawca odradzał mi tego Aquatexa do pomieszczenia zamkniętego, ponieważ nie jest oddychający, więc nie odprowadzi wilgoci. Polecał inny, oddychający, niestety był za mały. Aquatex jest przeciwdeszczowy i na zewnątrz, niestety do garażu może być lipa w dłuższym okresie czasu, jak nie zapewni przepływu powietrza.

Tym niemniej, mam i na razie używam wlaśnie w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem oxforda i jest git co prawda uzywam bo bardziej jako oslony przeciw kurzowi ale na zime wkladam pod niego pochlaniacz wilgoci .

Jedyne co mi sie przytrafilo to przylepil mi sie do rury wydechowej ktora jeszcze nie ostygla i teraz mam mala dziure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git :)

Ja od jakiegoś czasu używam mototent i nawet grad bajczurowi nie straszny! Polecam.

 

No tak, tylko to jest koszt w okolicach 500zł, a na 11letnie moto trochę szkoda... (tzn mam inne, bieżące wydatki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Lkę, jakby ktoś kupował na horneta, to niech bierze M :)

 

ale na nakeda czy z owiewka?

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko to jest koszt w okolicach 500zł, a na 11letnie moto trochę szkoda... (tzn mam inne, bieżące wydatki)

 

Moje moto też skończyło 11 lat w tym roku, choć produkcję zakończono wcześniej.

Nie ma co. Ktoś wyżej przytoczył problem. Przy tencie nie trzeba się przejmować, że coś się przypali od razu po zgaszeniu silnika i czekać do ostygnięcia, a gdy zaczyna padać deszcz to zakrywasz raz dwa po przyjeździe i tyle. To jest po prostu wygodne i nie rysuje lakieru, w przeciwiństwie do aquatex-u, który pod wpływem silnego wiatru wytworzył kilka rysek (podczas postoju innego winowajcy raczej nie widzę).

 

Co do trzymania moto w garażu pod tym pokrowcem to potwierdzam. W zimie łapie wilgoć. Są dedykowane pokrowce do garażu, aczkolwiek aquatex to zawsze coś. W lecie i pod chmurką sucho i bez problemów, tylko syf się zbiera na nim. Za tę cenę świetny produkt!

 

A propos. Jak go czyścić, ktoś wie? Mój cały jest zabrudzony zaschniętym sokiem z drzewa. Wyprać ręcznie w misce jakimś detergentem, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime idealnym rozwiązaniem jest zasłona od babci z szafy ;) bo tak na prawde chodzi tylko o osłonę przed kurzem

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat,bo wlasnie poszukuję pokrowca na swojego fałefera ;)

Tylko jaki rozmiar kupić na fałefera ze stelażem ?

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup M, L będzie na pewno za luźny (L są do dużych turystyków i cruiserów). Sam używam Aquateca i właśnie jadę odebrać Dormexa :) . Dobre plandeki w dobrej cenie, do tego ładne i z wygodnym etui. A kupić najlepiej w Ścigacz.pl.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chciał mototenta z rabatem to moge zorganizować. mój dobry kumpel jest producentem tego namiotu

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje moto też skończyło 11 lat w tym roku, choć produkcję zakończono wcześniej.

Nie ma co. Ktoś wyżej przytoczył problem. Przy tencie nie trzeba się przejmować, że coś się przypali od razu po zgaszeniu silnika i czekać do ostygnięcia, a gdy zaczyna padać deszcz to zakrywasz raz dwa po przyjeździe i tyle. To jest po prostu wygodne i nie rysuje lakieru, w przeciwiństwie do aquatex-u, który pod wpływem silnego wiatru wytworzył kilka rysek (podczas postoju innego winowajcy raczej nie widzę).

 

Co do trzymania moto w garażu pod tym pokrowcem to potwierdzam. W zimie łapie wilgoć. Są dedykowane pokrowce do garażu, aczkolwiek aquatex to zawsze coś. W lecie i pod chmurką sucho i bez problemów, tylko syf się zbiera na nim. Za tę cenę świetny produkt!

 

A propos. Jak go czyścić, ktoś wie? Mój cały jest zabrudzony zaschniętym sokiem z drzewa. Wyprać ręcznie w misce jakimś detergentem, czy jak?

Wyprać możesz normalnie w czym chcesz tylko nie używaj suszarki...ja tak posłałem w diabły mojego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chciał mototenta z rabatem to moge zorganizować. mój dobry kumpel jest producentem tego namiotu

Hehe trochę za późno się dowiedziałem :icon_mrgreen:

 

Wyprać możesz normalnie w czym chcesz tylko nie używaj suszarki...ja tak posłałem w diabły mojego.

Okay. Dzięki. Poeksperymentuję na swoim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...