Skocz do zawartości

Zdobyłem wreszcie WSK175 :)


michal_op
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się w końcu kupić kozacki sprzęt kaskaderski z dokumentami! Yeah :) Tak więc w przyszłym sezonie mam nadzieje wypuszczać niebieski dym z rury wydechowej :) jeżdżąc po Polsce polskim motocyklem !

Wystarczyło się tylko przejechać łącznie 600km z przyczepą by kupić ślicznotkę :)

 

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/m1dEgi...feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaajny sprzęt. Często i gęsto widzę jeszcze jak w piątkowy poranek jedzie sobie dziadek z babką na wysłużonej i poczciwej WSK. Oboje mają gumofilce na nogach i stare orzeszki na głowach :biggrin: zawsze jak to widzę to mi się japa ciszy. Fajny to dla mnie widok, bo nie żyłem w czasach gdy to był chleb powszedni

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, dzięki za miłe słowa!

Koszt zakupu wsk +paliwo ażeby po nią pojechać to ponad tysiąc pln. Ktoś może powiedzieć że dużo... ale dla mnie 1/3 ceny chińskiego skutera to naprawdę dobra kwota za sprzęt który przywołuje dobre wspomnienia. Zawsze ktoś zagada na stacji, usłyszy się ciekawa historię jak to było kiedyś. Niestety minusem tego egzemplarza jest nie palący silnik ... ale idzie zima i będzie czas go uruchomić .. a jak nie odpali to mam drugi silnik który poskładałem własnoręcznie i którego jestem 100% pewien :)

Edytowane przez michal_op
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniusia. :notworthy: Tylko wyp***dol te naklejki z bocznych pokryw i będzie git.

 

Ja też latam polskim sprzętem czasami - SHL M11. Niesamowita sprawa taka przejażdżka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety minusem tego egzemplarza jest nie palący silnik ...

Jeśli "paliwo dochodzi" i jest iskra, to sprawdź klinek na kolemagnesowym.

Ja miałem taki przypdek w WSK 175, że iskra była ale nie w tym momencie kiedy trzeba.

Poza tym, to ładny sprzęt graeuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "paliwo dochodzi" i jest iskra, to sprawdź klinek na kolemagnesowym.

Ja miałem taki przypdek w WSK 175, że iskra była ale nie w tym momencie kiedy trzeba.

Poza tym, to ładny sprzęt graeuluję.

 

no i zapłon dobrze ustaw

źle wyregulowana wsk-a potrafi wyrwać z butów :biggrin:

 

grarulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapłon w WSK 175 zawsze jest źle ustawiony. Nawet jak dobrze ustawisz to jest źle. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...