Skocz do zawartości

proszę o opinie na temat KAWASAKI EL 250


Pooh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

he był to mój 3 motoyckl :icon_rolleyes: od poczatku -

 

moja pierwsza stycznosc z jakim kolwiek motocyklem to własnie EL 250, wsiadlem pojechal 15 metrow i zatrzymalem sie na plocie. Chwila przerwy i kupilem 50.... po 2 miesiacach 125 a po nastepnych 2 wrocilem do EL 250 i smigalem normalnie.

 

Jeśli chodzi o plusy - maly, lekki -wazy niby 160 KG jednak wydaje sie jak by mial z 90 kg, bardzo zwrotny, 4 sów więc ciągnie w miare dobrze od dołu. Ma koło 30 KM, więc całkiem dobrze na poczatek. Bardzo dobra cena. Leci jakies 135 KM/h ale to, juz max więc nie ma co go męczyć.

 

Jeśli chodzi o minusy, to nieco mały i smiesznie wygląda. Silnik grzeje po nogach i latem strach sie bać. Moj jak był zimny to musialem mu podkrecac na wyzsze obroty bo inaczej gasł. Nie wiem , pewnie jakis mankament był.

Edytowane przez rayuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie przy stowce to okolo 4,5(6 mi wyszlo jak lecialem po trasie z bratem caly czas 140)

predkosc max 150( moj model byl z 96roku)

zero problemow( przeciez to kawasaki :icon_rolleyes: )

chinszczyzna? zrob tak :(

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według mnie się nada, idzie jak rakieta (mała) 33Km naprawdę nie jeden kolega był w szoku , określił ten motorek jako mały ścigacz :biggrin: przynajmniej mój tak chodzi, miałem malutki problem , ale tak chodzi jak burza , pali na dotyk, odkąd go kupiłem nie ładowałem ani razu akumulatora, widoczność w nocy super , mocne światła. Gorzej ze spaleniem okolo 5 litrów pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, może przyda się komuś innego, bo ja już kupiłem inną 250-tkę - Hyosunga GT 250 :biggrin: Wprawdzie ma tylko 29 koni, ale też jak na swoją pojemność jest dynamiczny :wink: I na razie, odpukać, nie ma problemów. Z EL zrezygnowalem, bo same stare sztuki widzialem w ofertach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

5l spala przy dynamicznej jezdzie, a tak 4-4,5.

Ja mogę się pochwalić że mój poszedł równe 160km/h , jechałem tak tylko moment nie czułem się bezpiecznie, myśle że poszedł by trochę wiecej ,ale to tak dobrze jak na 250.

Mój jest z rocznika 93.

Edytowane przez matyjas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!!!! Wpisywalem w wyszukiwarce, ale nie znalazlo takiego tematu na forum. Wiec sie was uprzejmie pytam- co sadzicie na temat tego moto??? Jako na pierwsze moto i za takie pieniadze, to chyba bedzie dobry jak na poczatek i jeszcze taki rok, ponoc jest w miare lekki i dosyc szybki. Piszcie jak sie ten sprzet sprawia na drodze, czy duzo spala, jak z czesciami itp. moze ktos ma takiego sprzeta????? A tu jest link o jaki sprzet mi chodzi:

 

http://www.allegro.pl/item227061917_kawasa...50_2000_r_.html

 

Z gory dzieki!!!!

 

Pozdro!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

ja mam Elka 250ccm, stoi w garażu do sprzedania.

Z tym rokiem produkcji to jakaś ściema chyba.

 

Co do moto to na pierwsze doskonały moim zdaniem : lekki, dość zwinny jak na chopka, solo spore odejście ma, wygodnie sie siedzi, 200 km na raz łyknąć nie męczy, spalanie ok. 4,0 l.

 

Jak chcesz więcej szczegółów pisz na PW co Cie interesuje.

Pozdro.

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sciema z tym rokiem? nie jaze

moto ma charakter jest lekkie zwinne malo pali nie spotkalem sie z jakimis wiekszymi usterkami(dla mnie niezawodne w 100%)

malo jezdzi bo przez gupie opinie na temat kaw ludzie sobie je odpuszczaja i odbijaja w bardziej(pseudo bardziej)zbadane i nudne klimaty typu virago...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie ten sprzecik podoba. I dlatego, że jest lekki, ekonomiczny, no i ma dobre przyspieszenie:P:p, wiec mysle ze na pierwsze moje moto bedzie akurat odpowiedni. Ale zakup takiego rumaka dopiero po zdaniu prawka, czyli mam nadzieje ze na przyszly sezon. No chyba ze wczesniej znajde cos innego w Niemczech:P:P.

 

Pozdro!!!! i dzieki za opinie :crossy: :crossy: :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Xylena :)

a moze jednak 600? wiesz we dwie maszyny sie fajnie jezdzi ale tylko wtedy gdy jedna nie musi gonic drugiej alboo ta wieksza wlec sie z ta slabsza.

jestes juz duza dziewczyna wiec z 600 tez dasz sobie rade [jesli jej nie pozwolisz to ona nic ci zlego nie zrobi ] .

a wiesz ze tez am kawe? tyle ze zzr 1100

pozdrawiam

btw el 250 przynajmniej ma wyglad rasowy [taki maly dragster-nie to co inne 250]

:icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...