Skocz do zawartości

Regulacja wolnych obrotów XV 920


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Tym drugim nie krecic. Po to jest pokretlo zebys zawsze mogl zmienic obroty nie uzywajac narzedzi.

Pozdro

 

Wprowadzasz człowieka w błąd.

W tym modelu akurat do zmiany wartości wolnych obrotów należy używać obu śrub i wykonywać tą operację przy pomocy wakuometrów.

Taki jest urok tej konstrukcji i tego nie zmienisz.

Kręcenie tylko jedną śrubą zmieni wartość podciśnień.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzasz człowieka w błąd.

W tym modelu akurat do zmiany wartości wolnych obrotów należy używać obu śrub i wykonywać tą operację przy pomocy wakuometrów.

Taki jest urok tej konstrukcji i tego nie zmienisz.

Kręcenie tylko jedną śrubą zmieni wartość podciśnień.

 

Piotrze - nie wydaje mi sie - spojrz na srube wolnych obrotow - wkrecajac podnosisz to samo co trzyma linka gazu. Jesli pokretlo uchylaloby tylko 1 przepustnice to i linka gazu otwieralaby tylko 1..

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrze - nie wydaje mi sie - spojrz na srube wolnych obrotow - wkrecajac podnosisz to samo co trzyma linka gazu. Jesli pokretlo uchylaloby tylko 1 przepustnice to i linka gazu otwieralaby tylko 1..

 

Zwróciłem tylko uwagę ponieważ serwisowałem kilka tych upierdliwych konstrukcji z fabryki pianin :biggrin:

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi, po co się upierasz. Piotr ma rację. Też robiłem kilka takich przeklętych maszyn (z gaźnikami Hitachi o ile pamiętam) i tam niestety trzeba kręcić oboma śrubkami. Oczywiście można zrobić to jedną, ale zawsze gaźniki się rozsynchronizuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi, po co się upierasz. Piotr ma rację. Też robiłem kilka takich przeklętych maszyn (z gaźnikami Hitachi o ile pamiętam) i tam niestety trzeba kręcić oboma śrubkami. Oczywiście można zrobić to jedną, ale zawsze gaźniki się rozsynchronizuja.

 

 

Jak dla mnie nielogiczne i upierdliwe... No ale skoro serwisowales go to wiesz lepiej.

Pzdr

 

Gdzie tu sie upieram? Ja tego motocykla nigdy nie robilem, skoro Piotr robil to wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...