Skocz do zawartości

Odszedł od nas forumowicz


Domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj koło 18 vfts miał wypadek....nie przeżył. Kobieta przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu, w miejscu gdzie są przejścia podziemne też zginęła. Brak słów, długo nie mogliśmy się dogadać to mi nie pasowało to jemu, wczoraj w końcu się zgadaliśmy i nie dojechał....miał wypadek dość blisko od domu. Zjeżdził pół europy, miał plany wielkich wypraw gdyż uwielbiał turystykę motocyklową, wśród fanów rajdów amatorskich i funów Subaru znany jako Bartass. Zawsze pozytywny, optymistyczny....zginął w taki głupi sposób.

http://forum.motocyklistow.pl/vfts-m8373.html

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi on tyle km robił na drodze, od tego sezonu także na torze że ogarniał maszynę. Wyszła? Hmmm tam nie można przechodzić więc raczej wolno nie szła. A napewno o tym mówili? Bo rano tego samego dnia na tej ulicy samochód potrącił kobietę ale na pasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi on tyle km robił na drodze, od tego sezonu także na torze że ogarniał maszynę. Wyszła? Hmmm tam nie można przechodzić więc raczej wolno nie szła. A napewno o tym mówili? Bo rano tego samego dnia na tej ulicy samochód potrącił kobietę ale na pasach.

 

wszystko co napisales sie zgadza, kobieta, godzina... bylo zdjecie kasku, mial taki z czerwonymi i bialymi elementami. motocykla dokladnie nie rozpoznalem, wydawalo mi sie ze to cos na ksztalt fazera, chyba z ciemnoniebieskimi elelementami... bylo za to dobrze widac cylindry i te byly w kolorze srebrnym...

 

wiem ze opisuje jak luser ale zdjecia byly robione juz po ciemku, i naprawde malo bylo widac a i moto rozwalone... dziaj rano jeszcze na tvn24 bylo mozesz poszukac na ich stronie...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za forum rajdowypoznan.com:

 

"Informuje wszystkich, iz uroczystosc pogrzebowa Bartka odbedzie sie w czwartek o godz 14.15 na Cmentarzu Milostowo w Poznaniu ( wejcie od ul. Warszawskiej)

 

Msza sw. w kosciele na osiedlu Batorego o godz. 11"

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...