Skocz do zawartości

Triumph'eci z Warszawy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja mam Streeta R :-). Ale nie śmigam bo na początku października złamałem nogę w wypadku na moto, a teraz leżę i kwiczę, buu... Najgorsze jest to, że żona zamierza przypuścić atak co bym już na moto nie śmigał w ogóle BUUUUUU

 

O! mam nieaktualny avatar:-)

Edytowane przez warren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

z Wawy się wyprowadziłem, tylko przez nią i po niej jeżdżę ;) TST `08...na szczęście wtedy oczy były "okrągłozdziwione" :icon_rolleyes: jeszcze...

pzdr!

Spowiedź przedśmiertną wymyślono po to, żeby zgromadzone cenne doświadczenie nie sczęzło razem z człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Czy ktoś w W-wie jeździ Sprintem 955i? Chciałbym podpytać o dwie rzeczy, sprzęgło i hamulce. Przy odpuszczonej klamce sprzęgła na biegu jałowym słychać wyraźnie dodatkowy dźwięk. Wrażenie jest takie jakby coś się poluzowało i wpadało w wibracje. W trakcie jazdy jest to również odczuwalne, bardziej jak chrobot. Po wciśnięciu klamki nie słychać żadnych niepokojących dźwięków.

Druga sprawa to hamulce, temat już się przewinął na forum. Wydaje mi się, że trochę słabo działają tzn. muszę dosyć mocno wcisnąć klamkę żeby był jakiś efekt.

Chętnie zasięgnąłbym czyjejś opinii, czy ten typ tak ma i niepotrzebnie doszukuję się usterek czy jednak jest coś na rzeczy :)?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...