Skocz do zawartości

GS 500 - pierwszy motor, porownania i opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Pawel => Czytalem :D

 

Dzis jade blizej obejzec tego GS'a z '94 r. i zobacze czy jest wart tych 8 tys.

Przy okazji zrobie sobie jazde probna i zobacze jak to malenstwo idzie :]

 

BTW - ile bede musial zaplacic za jakas skore? Chodzi mi o stroj na motor, czyli gora i dol ,rekawiczki i kask. Zmieszcze sie w 2och tys. zl ? kurde strasznie duzo to kasi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego' date=' czego oczekujesz od motocykla:[/quote']

Dynamiczna jazda, wysokie obroty, piekny glos... scigacza!

Moze i nie bede jezdzic na torze, ale mam ukryte pragnienia aby klasc sie na zakretach, aby zasuwac te 200 km/h, robic tricki, stoppie, wheelie, no wszystko co sie da...

:

 

No to się będziesz krótko cieszył. GS 500 przy jeździe na tylnym kole tracą smarowanie (pod takim kątem smok przestaje pobierać olej). Ale to fajnie, będzie dużo tanich częsci na Allegro. Czarny kolor, powiadasz? :D

 

pozdro,

Surowy,

ex- Kroowka gs 500, teraz piechotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Surowy, teraz zes mnie zestresowal, ale co tam...

 

Duzo podnosic nie bede, wkoncu ma tylko 45 KM, ale dosc duzy moment obrotowy, czyli da sie go wyrwac ,ale daleko na jednym kole nim nie zajade :D

 

Proboowal ktos postawic na kolo GS'a ? Jak to wychodzi ? Opiszcie cos o tym, czy w ogoole sie go da postawic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 8000zł to ja bym brał NTV bez chwili zastanowienia. W weekend ostro katowałem taką kupioną za 7000zł z kaskiem (przed sezonem) i jest masakra. 3500-4000rpm i staje z gazu na gume 8O No i silnik V2 pięknie gra, a nie jakieś R2 :D

 

Ps. I na dodatek masz bezobsługowy wał kardana zamiast łańcucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie z tego co sie dowiedzialem i naczytalem to musze zwrocic uwage na :

-rame ,czy jest prosta itp, bo przy wiekszych predkosciach wiemy czym to grozi

-rdze ramy i wydechu

-kultura pracy silnika, czy halasuje tam cos, czy uderza, jakies stuki itp.

 

Ja obeznalem juz pare razy ten motorek ,ktory mam zamiar kupic i wszystko gra i nawet estetycznie ladnie wyglada.

Jazde probna bede mial niedlugo, a w niedziele dowiem sie napewno czy go sprzedaje czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz kupić pierwsze moto, Twój temperament każe Ci pałować na maksa, jazda na CB500 po raz trzeci to dla Ciebie rutyna, .... to ja bym Ci polecał 125. Na tym też można się zabić, ale trudniej, niż na GSie.

 

A w ogóle najlepiej ... to by Ci się przydał dres i deskorolka. To zestaw wprost stworzony do "tricków".

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, bracia mam 16 lat kupie sobie 500tke (TYLKO 45KM - co to dla mnie) bede walil piony, robil wheelie, fikolki i wogole zabawie sie na drodze tak jak w Torque. jezdze od 5 klasy podstawowki a motocykle to dla mnie juz igraszka hehehehehehe : D mnie juz nic nie zdziwi w moto.. ee a moze odrazu kupie sobie GSX-R750 tak jak to bylo w innym smiesznym temacie :> (choc ten jest troszeczke powazniejszy).

 

p.s. nie no chcialem tylko powiedziec ze jak czytalem ten temat to bardzo mi sie smiac chcialo.. :roll: :arrow: :buttrock: - jak chcesz kupic moto to zmien troche nastawienie do jednosladu, miej respekt do motocykla bo zabic sie mozna nawet na komarku ktory nie rozwija 50 km/h po 20 letnim stazu jazdy na nim, a co dopiero na 500tce..

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile trzeba zaplacic za gs'a 500 lub jakis porownywalny motor po roku 2000??? tez wymyslilem to sobie jako pierwszy pojazd zarejestrowany jako motor a nie motorower :buttrock: GS ma wedlug mnie osiagi takie ze co najmniej 2 lata bedzie mi pasowac.

i jeszcze jedno: czy ma sens kupowanie pierwszego motoru nowego?? bo gs500f kosztuje troche ponad 19 tysiecy. a jednak co nowe to nowe

dodam jeszcze ze jako kierowca samochodu jezdze dosyc ostro/agresywnie, ale nie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w ogóle najlepiej ... to by Ci się przydał dres i deskorolka. To zestaw wprost stworzony do "tricków".

 

Pozdrówka.

 

Dobrze powiedziane. Po etce napewno od razu będziesz walił ostre "tricki" i zero szacunku dla bike`a. POWODZENIA !

 

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master-jakie masz doswiadczenie? motocykle' date=' kilometry itp.? doswiatczenie jest najistotniejszym czynnikiem![/quote']

czy poprzez takie pytanie sugerujesz, ze 500 jest za mocnym motorem na poczatek?? nie pytam z przekory. sam chce kupic niedlugo motor. tylko z calym szacunkiem dla Mastera wydaje mi sie, ze jestem troszke bardziej zronowazony (tu: opanowany). sam mam samochod od ponad 2 lat, przyznam bez bicia ze jezdze w miare ostro, ale nie szybko. nastukalem jakies 80-90 tysiecy samochodzem, wiec ostrzej jezdzic pewnie nie bede. mysle ze z motorem w moim wypadku bedzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...