Skocz do zawartości

GS 500 - pierwszy motor, porownania i opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

#kubiszyn

Jeśli masz uprawnienia na takie moto to GS jak najbardziej. Przy czym kiepsko widzę to co ktoś napisał wyżej czyli zakup GSa w dobrym stanie za 2500.

 

to sie k...a nie dzieje

to musi być przekłamanie na liniach

niemożliwe jest że gs 500 i inne tego typu sprzety nie były omawiane na 1 moto już 67454845 razy

ale po co czytać co zostało napisane

przecież lepiej zarejestrować się na forum

poczytać 11 min i napisać nowy temat . Niech inni tracą czas a nie autor tematu :banghead:

Napisz to w każdym nowym wątku zakładanym na forum. Proponowałbym też wystosować petycję do administracji forum o zamknięcie możliwości pisania na forum :). Wszak wszystko już zostało omówione i wszystko można znaleźć w wyszukiwarce, no może po za pieprzeniem głupot w wątkach o niczym.... :D.

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz to w każdym nowym wątku zakładanym na forum. Proponowałbym też wystosować petycję do administracji forum o zamknięcie możliwości pisania na forum :). Wszak wszystko już zostało omówione i wszystko można znaleźć w wyszukiwarce, no może po za pieprzeniem głupot w wątkach o niczym.... :D.

Panie czepialski - po raz kolejny mogę Tobie odpowiedzieć że właśnie dlatego że było to należy zacząć od przeczytania tego co było a jeśli czegoś nie rozumiemy to zadajemy pytania itp

Nie wchodzimy i po kilku minutach czytania stwierdzamy "za dużo czytania - nie chce mi się lepiej się zapytać"

tak działają poważne fora a nie NK czy FB gdzie na pytanie " jaki kolor moto mam wybrać" pada 3645 odpowiedzi typu "ja mam czerwony i jest super"

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...