Skocz do zawartości

Kawasaki zzr 600 problem


Lidkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości poszukałem w temacie Twojego zygzaka i otrzymałem takie zdjęcie http://media.photobucket.com/image/zzr%20c.../Picture156.jpg

 

Jeśli Twoje iglice tak wyglądają to mają regulację. Wypinasz zawleczke, i wpinasz ją wyżej/niżej. Ewentualnie jeśli ma to tylko wersja amerykańska lub ZX6R z tego samego roku to wydaje mi się, że ta część jest wymienna i możesz poszukać na allegro kto ma stare gaźniki od ZXR'a na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygladaja iglice z mozliwoscia regulacji kolego ;]

Jesli pisze ze zzr tego nie ma to nie ma ok?

Nie bede przekladal od innych modeli bo wciaz

w sieci jest malo o zzr i dlatego chce uzyskac odpowiedz co do mojego problemu

by ktos w przyszlosci mogl sobie z tym poradzic.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybszy sposób: iglice obwiń izolacją tak ze 2 obroty, włóż do uchwytu wiertarki delikatnie zaciśnij(tutaj ostrożnie) a pilnik zadziała jak nóż tokarski.

 

 

Od razu podam gdzie w Rzeszowie można kupić dobre iglaki za śmieszną cenę: Hetmańska brama WSK sklep przy fabryczny. Iglak 0,50gr jak na razie lepszego w rękach nie miałem, są różne różniste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że ta dziura wynika z za ubogiej mieszanki w tym zakresie. Łatwo można to sprawdzić przysłaniając wloty do filtra powietrza. można podciągnąć też poziom paliwa.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie rowniez ze motor ma za ubogo w tych obrotach. Dzisiaj bede wymienial swiece to wyciagne gazniory. Sprawdze komory plywakowe wg serwisowki albo ustawie w gornej tolerancji. Gdzies kiedys w sieci widialem opis gaznika i jaka czesc odpowiada za jaki zakres obrotow ktos kojarzy ? Chetnie bym sie temu znowu przyjrzał.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie rowniez ze motor ma za ubogo w tych obrotach. Dzisiaj bede wymienial swiece to wyciagne gazniory. Sprawdze komory plywakowe wg serwisowki albo ustawie w gornej tolerancji. Gdzies kiedys w sieci widialem opis gaznika i jaka czesc odpowiada za jaki zakres obrotow ktos kojarzy ? Chetnie bym sie temu znowu przyjrzał.

 

Mieszanka skladu podstawowego - do 1/4 otwarcia przepustnicy,

Dalej praktycznie iglica do 3/4

powyzej dysza glowna.

 

Znajomy kiedys w zx6r mial podobny objaw i pomogla mu synchronizacja - wg. mnie nie powinna miec wplywu, a jednak...

 

Przejedz sie dluzej w tym zakresie obrotow gdzie masz dziure i wykrec swiece - moze to cos powie. Jesli beda czarne to zacznij od poziomu paliwa, a jesli jest ok to mozesz dac podkladki M3 pod iglice.

 

Ps. tam chyba nie ma zawleczki na iglicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka skladu podstawowego - do 1/4 otwarcia przepustnicy,

Dalej praktycznie iglica do 3/4

powyzej dysza glowna.

 

Znajomy kiedys w zx6r mial podobny objaw i pomogla mu synchronizacja - wg. mnie nie powinna miec wplywu, a jednak...

 

Przejedz sie dluzej w tym zakresie obrotow gdzie masz dziure i wykrec swiece - moze to cos powie. Jesli beda czarne to zacznij od poziomu paliwa, a jesli jest ok to mozesz dac podkladki M3 pod iglice.

 

Ps. tam chyba nie ma zawleczki na iglicy...

 

No prawie dobrze, tam jeszcze jest uklad dzialajacy od 1/8 do 1/4 zakresu skladajacy sie z dodatkowej linii paliwowej i usmiechu przepustnicy ( off idle ).

Jezeli Lidkusowi wydaje sie ze jest za ubogo to swiece powinny byc biale, ale to prawda ze prawdziwym sprawdzianem byloby wykrecenie swiec po jezdzie w tym zakresie obr bez schodzenia na wolne zgaszenie silnik i sprawdzian swiec.

Troche jest to tylko trudne w wykonaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...