Skocz do zawartości

Tor Radom


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem pierwszy raz w niedziele w Radomiu - po pierwszych kilku kółkach pomyślałem że więcej tu nie przyjadę ale jak już się wjeździ to jest GIT. Szczególnie jeżeli jeździ się w kierunku "prawym" - jadąc prostą startową mija się wtedy po lewej stronie trybuny. Mi się tak dużo lepiej jeździ.

 

P.S.

Kto mi powie - gdzie foty zrzucić ? Mam tego ponad 6 giga - ok. 1500 zdjęć, na Picase czy jakieś strony raczej bez sensu - chyba spakuje i gdzieś wrzuce link do pobrania.

Jak masz z moją 954:) to mi naslij albo wystaw:)

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapisy były do 4.08.2011.

Lista jest pełna, termin płatności był do 05.08.2011.

Płatność na miejscu 150zł Honda, 300zł inna marka. Chyba ich poj**ało.

http://honda.pl/pl/motocykle/fun&safety.html

 

 

no to fakt za 150 lub 300 przeciskać się w tłoku to trochę bez sensu.

 

Ja byłem pierwszy raz w niedziele w Radomiu - po pierwszych kilku kółkach pomyślałem że więcej tu nie przyjadę ale jak już się wjeździ to jest GIT. Szczególnie jeżeli jeździ się w kierunku "prawym" - jadąc prostą startową mija się wtedy po lewej stronie trybuny. Mi się tak dużo lepiej jeździ.

 

P.S.

Kto mi powie - gdzie foty zrzucić ? Mam tego ponad 6 giga - ok. 1500 zdjęć, na Picase czy jakieś strony raczej bez sensu - chyba spakuje i gdzieś wrzuce link do pobrania.

 

 

ja też poproszę jak masz jakąś moją fotę w dobrym złożeniu.

 

Jak masz z moją 954:) to mi naslij albo wystaw:)

 

to co? bijemy na lublin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki masz rozkład jazd na najbliższe kilka sesji

 

12.08.2011 (piątek)

13.08.2011 (sobota) Honda Fun&Safety

14.08.2011 (niedziela) Honda Fun&Safety

15.08.2011 (poniedziałek) termin dodatkowy

17.08.2011 (środa)

19.08.2011 (piątek)

 

więc na piątek o ile pogoda dopisze śmiało można lecieć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to się pałuje. Na dwa kierunki można.

 

Przerażająca wizja. W dwie strony jednocześnie i z pałą wręku. Czasen lepiej się nie oddzywać i udawać głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

 

Do głównego wątku chciałbym jeszcze dodać, że poniedziałek jako termin dodatkowy jest płatny 140 zł. Informacja zasięgnięta u źródła tj. organizatora.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...