Skocz do zawartości

Moto na wichure


mjr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tam, to wszystko to sa zabytki, dzis pieknie jezdza, a jutro jak bedziesz potrzebował to sie zje**e w najmniej oczekiwanym momencie, chocbys sie nie wiem jak narobił spłata ci figla i zagra na tłumiku, kup jakas japonie w typie suzuki gs 250 czy jaka honde 125 sa niezawodne naprawde, a cenowo wcale nie bedzie sie róznic, bo za dobrze utrzymana WSK musisz dac wiecej jak flaszke, a jak dasz flaszke to dowiosny nie wyjedziesz, a jak wyjedziesz to nie wrócisz. Spójrz na alledrogo albo pojedz na bajzel w łodzi kupisz i bedziesz dozgonnie zadowolony, juz mineły te czasy ze sie wycviągało cos z kurnika zeby poczuc wiatr we włosach i komary w zebach majac na głowie orzecha, bo nie byłonic innego, a wy nie podsyłajcie mu niepowaznych pomysłów bo chłopak spali wieske na rybach jak zmokniety i wkur**y ze nic nie złapał oprócz kataru bedzie chciał wrócic a tu lipa.

 

.................................

 

 

 

dokladnie swiete slowa :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Wiejski Sprzęt Kaskaderski (Wieśniaku Śmierć Kupiłeś).

Był to mój pierwszy "motór", którym żeby było śmiesznie nauczyłem się jezdzić właśnie w lekkim offroadzie.

 

P.S - czy pisząc "moto na wichurę" - miałeś na myśli "na wieś" ?

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianem 'wichura' określam wieś gdzie bywam od czasu do czasu w weekendy i przez parę dni urlopu w lecie.

Poza polskimi wynalazkami PRLu, to w zasadzie nic w niskim budżecie się nie dostanie. Za jakies stare jap-enduro trzeba i tak zapłacić minimum jakieś 3 tys. zł czyli trochę grosza się blokuje.

Za taką kasę wyjdzię WSK125 z papierami (~750) + pakiet reanimacyjny (if needed ~750) i zostanie jeszcze 1500 na paliwo i oc na 25 lat jazdy na rybki/grzybki.

 

mjr

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/suzuki-dr-125-zadbany-st...1227470013.html

 

wiem z autopsji ze da sie kupić za takie pieniądze ładna dr 125

 

 

http://allegro.pl/suzuki-dr-125-1998-dt-km...1233832919.html

 

lub taka do roboty

 

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ostatnio kupił hondę xl500+druga w częściach za 1200zł(musiał pół Polski przejechać, ale...), ja bym PRLowskie wynalazki odpuscił

Na chodzie z papierami/zarejestrowaną? :icon_rolleyes:

 

No to faktycznie może poszukam jakiejś starej japonii 'do szopy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chłopaki sciagaja motongi i czasem trafiaja jakies ądy czy inne 125, 250 czy jakies takie małe pojemniosci, na to nie ma za bardzo zejscia wiec sa tanie jak barszcz, trzeba sie zakrecic, 1200 zyli z papierami za mała pojemnosc to nie bajka, trafia sie, i bedziesz miał swiety spokój

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...