Skocz do zawartości

Filmik


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i mam najebane, ale zobaczę co powie żona na niego :biggrin:

 

I co powiedziała? :biggrin:

 

Niestety w Polsce daleko by nie ujechał w ten sposób - rodacy w autach zachowują się tak nieprzewidywalnie że pewnie szybko skończyłoby się to dzwonem i zgonem ...

 

Zapewne tak. 100 razy się zawsze udaje. Za 101...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nice, ale myślę, że źle trzyma lewy łokieć w zakrętach, przez to podnosi mu przednie koło na wyjściach :wink:

 

Niestety w Polsce daleko by nie ujechał w ten sposób - rodacy w autach zachowują się tak nieprzewidywalnie że pewnie szybko skończyłoby się to dzwonem i zgonem ...

 

zdziwiłbyś się, gdzieś po youtube krążyły kiedyś filmiki np geparda, co prawda nie dawał aż tak jak ten na filmiku, ale też ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ,czekaj, Ty wyprzedzasz ją lewym pasem a Twoj kolega jednocześnie prawym....

 

Nie wyprzedzał tylko jechał tym pasem. Już tam był, a Tico nagle zmieniał pas i to bez kierunków. Koleś z prawej był z tyłu, został tam jeszcze przed dojechaniem, bo miał przed sobą czarną Corsę, minął ją prawdopodobnie z lewej i jechał za Greedem. Zanim Greedo dojechał, to Tico było już wszystkimi czterema kołami na prawym pasie. Też bez kierunków zjechało. Jak Greedo był na wysokości tego Tico to dopiero baba mu gwałtownie zajechała drogę prawie go spychając. A ten koleś wziął się po prawej prawdopodobnie dlatego, że uciekł na prawy pas jak baba zajechała Greedowi drogę, żeby się nie w*ebać jej w dupę. Po co by miał wyprzedzać ją z prawej na takiej dziadowskiej drodze? Kto w ogóle by w takiej sytuacji wyprzedzał z prawej i po co, skoro z lewej jest w pytę miejsca; zwężenie drogi i martwa strefa? Żeby po krawężnku po śmigać? Do tego w prawe lusterko nikt nie patrzy, tym bardziej blondi w Tico chyba nawet nie wie, że ma tam lusterko. Dlatego wyprzedza się z lewej nie z prawej.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

 

Ten film naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Piękny przejazd przez Wawe.

http://bikerpunks.com/mediaviewer/2844/encounter.html

 

3:34 mnie rozpierdoliło

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...