Skocz do zawartości

Wysuwana niespodzianka


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przeglądając YT natknąłem się na taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=eZqWsusR3lc od 3:20 min filmu pokazywane są pewnie wysuwane szlabany z drogi, jako ze mało jeszcze po świecie podróżuje interesuje mnie w których krajach na takie coś można się nadziać :)po co to jest? to takie Polskie progi zwalniające wersja hard? :biggrin: Niezłych jaj można sobie przez to narobić :biggrin:

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia chyba przoduje w tego typu słupkach :)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK tego pełno. Te słupku są przeważnie w Strefach w mieście gdzie mogą się poruszać tylko autobusy lub TAXI. Są sterowane za pomocą urządzeń zamontowanych w pojazdach i bezpośrednio po przejechaniu wysuwają się automatycznie tak ze nie ma opcji żeby drugi pojazd przejechał.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mycior pisze. Strefy autobusowe, wąskie alejki, centra handlowe, wjazdy/wyjazdy z "loading bay" w podziemiach biurowców, budynki rządowe, szczególnie ambasada IRL jest tym gęsto obstawiona, siedziba MI5, Scotland Yard, Parliament, Buckingham itd.

http://www.youtube.com/watch?v=L_CPALCvaoo...ynext=1&index=3

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mycior pisze. Strefy autobusowe, wąskie alejki, centra handlowe, wjazdy/wyjazdy z "loading bay" w podziemiach biurowców, budynki rządowe, szczególnie ambasada IRL jest tym gęsto obstawiona, siedziba MI5, Scotland Yard, Parliament, Buckingham itd.

http://www.youtube.com/watch?v=L_CPALCvaoo...ynext=1&index=3

 

 

Przerażające jest to, że każdy o tym wie a i tak myślą "uda się". Jakaś głupia baba w czarnym Santa Fe zaryzykowała zdrowie swojego dziecka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, przeglądając YT natknąłem się na taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=eZqWsusR3lc od 3:20 min filmu pokazywane są pewnie wysuwane szlabany z drogi, jako ze mało jeszcze po świecie podróżuje interesuje mnie w których krajach na takie coś można się nadziać :)po co to jest? to takie Polskie progi zwalniające wersja hard? :biggrin: Niezłych jaj można sobie przez to narobić :biggrin:

 

 

Najbardziej podobało mi auto "tańczące" na gołoledzi :icon_mrgreen:

Nic sie nie da zrobić, :icon_biggrin: tylko cała dali, że wyskoczyli z auta....

Niczym magia ;)

 

Co reszty, trzeba mieć tupet zeby tak jeździć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oni tak robią jak w 5:20 gościu a aucie na hamulach :buttrock:

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem takie słupki przy jednym z wjazdów chyba na krakowski rynek jeśli dobrze pamiętam, ale na pewno było to w Krakowie. Na szczęście motocyklem da się to ominąć :)

 

mniej więcej dobrze: przy tej ulicy jest sojuszniczy konsulat, tych od "jaszczępi". to ich słupki, nie miasta

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażające jest to, że każdy o tym wie a i tak myślą "uda się". Jakaś głupia baba w czarnym Santa Fe zaryzykowała zdrowie swojego dziecka :banghead:

 

 

hehehehehehehehehe Anglia -> kierownica po prawej :P ... zatem to nie baba tylko ten chłop co wyszedł z rękami na głowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu też są takie słupki, przy samym wjeździe na rynek (z jednej strony) ale z tego co widziałem wjeżdza tam tylko straż miejska i pewnie dostawy do knajpek.

Chyba nikomu normalnemu nie przyszłby do głowy wjechać zwyłym autem na sam Rynek :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehehehehe Anglia -> kierownica po prawej :P ... zatem to nie baba tylko ten chłop co wyszedł z rękami na głowie :D

 

Dobra mój błąd ^^ Pewnie mu żona niezłą gechennę zrobiła w domu albo w przypływie agresji odrazu po wypadku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...