Skocz do zawartości

Yamaha yz250 czy yzf250 ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja,ja,ja! ja powrzucam! :biggrin:

Zawsze zastanawiało mnie skąd ludzie w wieku 17stu lat biorą tyle kasy :icon_eek:

ja jedzilem w tym wieku na simsonie, teraz pracuję, walę fuchy i nie stac mnie na utrzymanie TT :eek:

 

możliwe że mają kasiastych starszych, bo 30 k samemu sie dochapać(z własnej pracy) to chyba tylko na "fecie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze kupując używane moto w Polsce należy sie nastawić psychicznie że na wstępie trzeba w nie kupe kasy włożyć i zawsze tak będzie niestety.....mając 8k szukałbym moto za 5-6k........

 

poszukaj coś z wersi exc niezawodny

 

no to hydrauliczne sprzęgło w exc to już jest legenda :D

 

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to ja pare słów od siebie....jestem szczęśliwym posiadaczem yz 250 f z 2007 roku, jeżdżę amatorsko w zawodach CC, okregówce i czasem cos w Polskę się skoczy i powiem tak:

 

- może nie za często ale : co trzy miechy wymiana oleju, swiecy i reg zaworów, raz na cały sezon wymieniam tłok i rozbieram głowice na częsci, korba co drugi tłok, lagi ( wiadomo, jak polecą to robię ) ogólnie to już mam dosyc grzebania przy tym motocyklu bo to dłubanina ostra ale cos za cos panowie :) maszyna lata jak ta lala,

 

przy tak sporadycznym serwisie jak robię to wcale mnie tak super drogo nie wychodzi!!! dbam po swojemu o motocykl i narazie mam prawie nóweczkę.

 

jak kto dba to ma i tyle w tym temacie :)

 

pozdro dla młodych gniewnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że albo bardzo mało latasz tą jadźka albo nie masz serca tak długo latając na jendym oleju. Startuje w pp cross country, na każde zawody nowy filtr+olej,a tak przy normalnych treningach olej co 8 mth czasem zdaża sie że 2 razy na miesiać olej zmieniany, ale to koszt max 50 pln za jedna zmiane wiec da sie jeszcze przezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Się pracuje, się Ma :bigrazz:

 

Kolego pamiętaj jedno nie wszyscy mają tyle kasy co ty a raczej twoi starzy i nie stać ich na nowe moto za 30 k. i 1750 zl 2 razy w sezonie !!! Niech sobie chłopak kupi jakies moto za te 8 tys bo naprawde idzie wychaczyc fajna 250 czy to 4t czy 2t no i w dobrym stanie . PRzy zakupie patrz na to czy motor jest po remoncie bo wtedy masz pewnosc ze pojeździsz sezon bez napraw (oczywiscie nie mowie o olejach itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ale za 8 tysięcy to mało kto sprzedaje moto zwłaszcza 250 4t po remoncie, owszem zdarzają się takie motocykle ale raczej są one sprzedawany z przyczyn losowych (kontuzja,syt. finansowa itp) . Z takim moto to jak znaleźć 100 zł na zatłoczonym chodniku po prostu bardzo rzadko się zdarzają. A raczej jak ktoś sprzedaje moto za 8 tysięcy to albo już kwalifikuje się do remontu, albo w najbliższym czasie . Niestety takie są realia obecnie panujące na rynku

Edytowane przez bananek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pamiętaj jedno nie wszyscy mają tyle kasy co ty a raczej twoi starzy i nie stać ich na nowe moto za 30 k. i 1750 zl 2 razy w sezonie !!! Niech sobie chłopak kupi jakies moto za te 8 tys bo naprawde idzie wychaczyc fajna 250 czy to 4t czy 2t no i w dobrym stanie . PRzy zakupie patrz na to czy motor jest po remoncie bo wtedy masz pewnosc ze pojeździsz sezon bez napraw (oczywiscie nie mowie o olejach itp )

 

Sam zarabiam na remonty, motocykle też są moje. Jedyny wkład finansowy moich sponsorów to dopłacenie jakiej części kwoty do nowego motocykla. Zazwyczaj zarabiam na sprzedaży starego i dokładka nie przekracza 10 koła.

Można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to znaczy ile razy juz ci sie tak zdarzylo? No i te 10 tys PLN to jest ponad polowa kasy za 2letni sprzet. Zakladajac, ze dostajesz jeszcze kilka tysi ze sprzedazy starego sprzeta to ile faktycznie dokladasz ze swoich zarobionych pieniedzy? :biggrin: Bo wychodzi na to ze prawie nic ale madrzysz sie ze hoho :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to znaczy ile razy juz ci sie tak zdarzylo? No i te 10 tys PLN to jest ponad polowa kasy za 2letni sprzet. Zakladajac, ze dostajesz jeszcze kilka tysi ze sprzedazy starego sprzeta to ile faktycznie dokladasz ze swoich zarobionych pieniedzy? :biggrin: Bo wychodzi na to ze prawie nic ale madrzysz sie ze hoho :icon_mrgreen:

 

Bo ja stary kombinator jestem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja stary kombinator jestem :icon_mrgreen:

 

 

tylko cos z wiekiem nie tak wtedy . Gdybym mial takich kasiastych starych jak ty to tez moglym sie wymadrzac na forum ... JA tu nie moge uzbierac 10 tys na moto chociaz stare sprzedaje ehh takim to dobrzee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...