Skocz do zawartości

Yamaha Off-Road Experience


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 24-26 września w Baligrodzie w Bieszczadach organizujemy imprezę „Yamaha Off-Road Experience”. Jest to otwarty zlot, w którym może wziąć udział każdy, kto posiada motocykl enduro lub quad dowolnej marki. Dla uczestników przygotujemy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, prowadzące przez bieszczadzkie stoki i połoniny, będą też przeprawy przez las i górskie strumienie, podjazdy pod strome wzniesienia i długie zjazdy.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać instruktorzy, na czele z wielokrotnym mistrzem Polski w rajdach enduro i motocrossie Łukaszem Kurowskim. Planujemy też liczne atrakcje dodatkowe, a wśród nich obecność specjalnych gości czy wieczorne ognisko.

 

Uczestnictwo w imprezie będzie wymagało wcześniejszej rejestracji i będzie odpłatne. Bliższe szczegóły, takie jak program, baza noclegowa czy wysokość wpisowego, podam Wam w połowie przyszłego tygodnia, natomiast już dziś chciałabym Was poprosić o wstępną deklarację wyjazdu.

 

Powyższy tekst jest wklejony z innego forum. I teraz takie pytanie czy ktoś się może wybiera? I Jest tu na tym forum ktoś z okolic Sanoka? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już jest troche wiecej detali.

za http://www.motox.pl/index.php?option=com_c...&catid=13:newsy

 

 

Znamy już szczegóły dotyczące wrześniowego Yamaha Off-Road Experience:

 

1. Termin i miejsce

 

* 24-26 września 2010, Baligród-Stężnica

 

 

 

2. Dopuszczone pojazdy:

 

* sprawne motocykle enduro i cross oraz quady dowolnej marki (pojazdy nie muszą być zarejestrowane)

 

 

 

3. Podział uczestników na klasy:

 

Motocykle:

 

* klasa turystyczna (prowadzona przez instruktora-przewodnika)

* klasa Adventure (zaawansowana, nawigacja indywidualna z GPS lub roadbooka)

 

ATV:

 

* klasa turystyczna (prowadzona przez instruktora-przewodnika)

* klasa Adventure (zaawansowana, nawigacja indywidualna z roadbooka)

 

 

 

4. Wpisowe:

 

* 550 zł dla uczestnika (w tym 2 noclegi w komfortowych domkach http://naturapark.eu, wyżywienie podczas biesiady grillowej, oznaczenie trasy, opieka instruktorów i zabezpieczenie medyczne, nalepki na pojazd, koszulka i inne pamiątki)

* 200 zł dla osoby towarzyszącej (noclegi, wyżywienie podczas biesiady grillowej)

 

 

 

Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie (domki są wyposażone w aneksy kuchenne).

 

 

 

5. Zapisy:

 

* Rezerwacje są przyjmowane do 10 września. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 200 zł z dopiskiem „Yamaha Off-Road” na konto:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje się wybrać, zastanawiam się czy organizator przewidział opcje dla tubylców czyli bez zakwaterowania. Jak coś to można też u mnie na chacie się kimnąć lub pod namiocikami. Do baligrodu mam niedaleko więc nie powinno pociągnąć tak po kieszenie pod warunkiem, że jest właśnie opcja dla tubylców. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedy czytam takie tematy jest mi smutno. Bieszczady to jeden z ostatnich dzikich terenów w polce, wspaniałe krajobrazy itd. A w to rozjedziecie motocyklami. Według mnie, policja powinna do was strzelać.

 

Jedziesz po bandzie kolego :icon_evil: . Po pierwsze nie policja bo to niech ich "rewir" tylko straż leśna a po drugie GÓW...O wiesz o tym jak się tam jeździ. Jest tam tyle dróg, że lasy wyglądają jak autostrada, a to dla tego że te piękne dziewicze tereny są ostro traktowane przez ciężki sprzęt leśny. Wyrąb drewna, wypalanie a następnie sprzedaż są w Bieszczadach bardzo popularnym środkiem zarabiania pieniędzy. I nie pisz mi że motocyklem bardziej zryje te tereny niż ważącym kilka ton "detem" ciągnącym za sobą kilku tonowego pniaka. W du..ie byłeś i gó..o widziałeś więc swoje denne komentarze zachowaj dla siebie, najpierw wykluj się z pod spódnicy swojej mamusi zobacz jak to wygląda w rzeczywistości a potem komentuj. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cie obrażam? czy też innych uczestników forum? Wyraziłem po prostu swoje zdanie na ten temat, po to jest chyba forum, prawda?

 

Byłem w Bieszczadach, zrobiłem tam pieszo więcej km niż Ty motocyklem, i dziwie się do prawdy, że nikt wam za to nic nie zrobi, ale żyjemy w polce, szkoda że tak to wygląda.

 

Koniec off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cie obrażam? czy też innych uczestników forum? Wyraziłem po prostu swoje zdanie na ten temat, po to jest chyba forum, prawda?

 

Byłem w Bieszczadach, zrobiłem tam pieszo więcej km niż Ty motocyklem, i dziwie się do prawdy, że nikt wam za to nic nie zrobi, ale żyjemy w polce, szkoda że tak to wygląda.

 

Koniec off topu.

 

Mam nadzieję, że ty swoją motorynką nie wjechałeś jeszcze do lasu.

Chodzi mi o drogi leśne, które nie są dopuszczone do ruchu, czyli większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma opcji dla tubylców, czyli nie ważne czy się ma swoje zakwaterowanie to i tak trzeba bulić 500 zł. Szkoda bo chętnie bym kogoś mógł przekimać u siebie i zawsze na wachę by się wróciło. No ale cóż...

 

I jeszcze trochę off topu czy włochaty skoro byłeś w Bieszczadach widziałeś kolesi na moto na szlakach? Ja osobiście nie widziałem, i myślę że ty podobnie, bo nikt szanujący się nie wpada na szlaki bo i tak mamy mnóstwo miejscówek do latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...